КЕРІВНИЙ СКЛАД |
СИНЯГІВСЬКИЙ Сергій Олександрович | голова районної ради | 56-58-88 |
ПОГОРІЛЕЦЬ Ірина Костянтинівна | заступник голови районної ради | 56-58-23 |
ЛЯМІН Андрій Юрійович | заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчого органу | |
ТРИГУБЕНКО Світлана Василівна | заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчого органу | 60-63-18 |
СОПКО Олександр Миколайович | Керуючий справами виконкому | 56-38-25 |
БОРИСЕНКО Ольга Петрівна | заступник голови районної ради з питань діяльності виконавчого органу | 56-59-86 |
ВІДДІЛ ОРГАНІЗАЦІЙНО-КАДРОВОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ та ДОКУМЕНТООБІГУ |
КОШЛЯК Лідія Василівна | Завідувач відділу | 56-58-48 |
КОЛЕСНІКОВА Наталія Григорівна | заступник завідувача відділу | 56-59-10 |
СЕКТОР ПО РОБОТІ ЗІ ЗВЕРНЕННЯМИ ГРОМАДЯН |
БОРИСЕНКО Ірина Георгіївна | завідувач сектору
| 56-59-50 |
ТАРАН Ілона Вікторівна | головний спеціаліст | 60-62-85 |
СЕКТОР КОНТРОЛЮ ЗА ВІХДНОЮ Й ВИХІДНОЮ ДОКУМЕНТАЦІЄЮ І ОРГАНІЗАЦІЙНОЇ РОБОТИ |
ВАРИГА Наталія Григорівна | завідувач сектору | 56-58-94 |
МОРОЗ Світлана Геннадіївна | головний спеціаліст | 56-58-94 |
ВІДДІЛ ОБЛІКУ, КОНТРОЛЮ ТА ЗВІТНОСТІ |
ХОМЕНКО Оксана Іванівна | завідувач відділу | 56-59-06 |
ГОЛОВЧАК Юлія Степанівна | заступник завідувача відділу | 56-59-06 |
КРИВОРУЧКО Анна Євгенівна | головний спеціаліст | 56-59-06 |
ВІДДІЛ ЮРИДИЧНО- ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ та ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЖИТТЄДІЯЛЬНОСТІ РАЙОНУ |
ДУДЕЦЬКА Світлана Михайлівна | завідувач відділу | 56-39-71 |
БОРИСЕНКО Марина Олегівна | завідувач сектору | 56-58-21 |
БАБАСКІН Олександр Володимирович | головний спеціаліст | 56-58-21 |
КУЗЬМЕНКО Людмила Миколаївна | головний спеціаліст | 56-58-21 |
ВІДДІЛ МІСТОБУДУВАННЯ ТА АРХІТЕКТУРИ |
СВИЩОВА Світлана Григорівна | завідувач відділу | 56-58-69 |
ВЛАСЕНКО Валентина Василівна | головний спеціаліст | 56-58-69 |
| | |
ВІДДІЛ ВЕДЕННЯ ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ВИБОРЦІВ |
СЕРДЮК Артем Юрійович | завідувач відділу | 56-59-72 56-59-85 |
ХРАПАЧ Олександра Миколаївна | головний спеціаліст | 56-59-72 56-59-85 |
БАТРАК Євгеній Павлович | головний спеціаліст | 56-59-72 56-59-85 |
ЛИФАР Валентина Аркадіївна | головний спеціаліст | 56-22-39 |
СЛУЖБА У СПРАВАХ ДІТЕЙ |
РОЙ Юлія Анатоліївна | начальник служби
| 56-96-77 |
СЕРЕБРЯНИЙ Всеволод Володимирович | заступник начальника служби
| 56-40-21 |
ШКАРЕВСЬКА Ірина Анатоліївна | головний спеціаліст
| 56-40-21 |
АГАЄВА Ельміра Мехманівна | головний спеціаліст
| 56-40-21 |
СЕКТОР З ПИТАНЬ УСИНОВЛЕННЯ ОПІКИ ТА ПІКЛУВАННЯ |
ВАВРЕНЮК Ірина Іванівна | завідувач сектору | 56-58-87 |
МАКОГОН Наталія Анатоліївна | головний спеціаліст | 56-58-87 |
СЕКТОР З ПИТАНЬ ГОСПОДАРСЬКОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ |
ДІДЕНКО Олег Павлович | завідувач господарством | 60-62-94 |
БОНДАР Сергій Олександрович | водій | |
ШЕПТІЙ Андрій Анатолійович | водій | |
МАРКІНА Вікторія Володимирівна | чергова | 56-52-55 |
РУДАКОВА Любов Павлівна | прибиральниця | |
ЩЕРБАНЬ Тетяна Андріївна | прибиральниця | |