Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
п’ятниця, 9 червня
   
 

Київський район м. Полтави  займає площу 5437,8 гектара, на його території  проживають близько 90 тисяч осіб, як складова міста має розгалужену сферу виробництва та соціальних закладів.

Основним джерелом забезпечення життєдіяльності та розвитку територіальної громади району на сьогодні залишається промисловий комплекс.

Стале функціонування промисловості та господарського комплексу є важливою умовою для бюджетної та фінансової стабільності.

Пріоритетні галузі промисловості — виробництво харчових продуктів та напоїв; машинобудування, ремонт та монтаж машин і устаткування.

Провідними підприємствами, які виробляють харчову продукцію та напої, є:  ТОВ “Фірма “Заря”, ПрАТ “Полтавський олійноекстракційний завод “Кернел Груп”, ТОВ “Полтавський лікеро-горілчаний завод”, ПАТ «Полтавакондитер».

Основні виробники машинобудівної галузі в Київському районі м. Полтави — такі підприємства як ПАТ «Полтавамаш», ПАТ «Полтавський турбомеханічний завод», ПАТ «Полтавський автоагрегатний завод», ПАТ «Полтавхіммаш». Одним із провідних підприємств з виробництва основних видів продукції легкої промисловості є ТЗДВ «Полтавська фірма» Ворскла».

Залучення приватного інвестиційного капіталу є важливим напрямком інвестиційної політики в реаліях сьогодення.

У Київському районі, як і в місті, приділяється увага забезпеченню потреб населення. Збільшується та розширюється мережа торгівельних закладів, закладів готельно-ресторанного бізнесу, ринків. Проводяться роботи з упорядкування територій, на яких вони розташовані, приділяється увага перетворенню ринків на сучасні торговельні комплекси.

Поліпшення соціальної інфраструктури, створення сприятливих умов для проживання мешканців — це важливий фактор.