Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 26 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Щоб заплатити у квітні нові розміри пенсій, в ці хвилини йдуть масові перерахунки

Відповідно до чинного законодавства та соціальних ініціатив Президента України В.Ф.Януковича з квітня ц.р. розпочинається поетапне підвищення пенсій для непрацездатних громадян.

Квітневі перерахунки пенсійних виплат стосуються чотирьох категорій непрацездатних громадян, нарахування проводяться в декілька етапів, кожен з яких має свої особливості.

Перш за все, з 1 квітня відбувається зростання базового соціального стандарту – прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян. Ця величина збільшується з 822 грн. до 838 грн., тобто на 16 грн.

Таке підвищення і є підставою для перерахунку пенсій найменш забезпеченим пенсіонерам, зокрема тим, в кого основна пенсія не досягала 838 грн., але стосується лише непрацюючих пенсіонерів, яких в районі налічується понад 1858 громадян.

Крім основної пенсії перераховуються й інші виплати, які базуються на прожитковому мінімумі: доплата до пенсії за понаднормативний стаж роботи, надбавки інвалідам війни, учасникам бойових дій, учасникам війни, вдовам загиблих військовослужбовців та померлих інвалідів війни, дітям війни, додаткові пенсії чорнобильцям та ряд інших надбавок соціально-вразливим категоріям.

Особливості інших трьох етапів перерахунків пенсій полягають у тому, що вони проводяться так би мовити заднім числом, з доплатами за минулий час, які будуть проведені у квітні.

Зокрема, з 1 березня здійснюються щорічні перерахунки трудових пенсій за коефіцієнтом 3,52%. Цей коефіцієнт відповідно до чинного законодавства відповідає 20% темпу зростання середньомісячної заробітної плати штатного працівника в Україні, яка у 2011 році по відношенню до 2010-го підвищилася на 117,6 % (17,6 х 20% : 100 % = 3,52%).

Березневому перерахунку підлягають пенсії близько 9 тис. громадян, які, на відміну від малозабезпечених, отримують свої виплати вище прожиткового мінімуму. Розмір цих виплат протягом минулого року зріс менше, ніж на 3,52%, тоді як пенсії малозабезпечених щоквартально підвищувалися у 2011 році в зв’язку із зростанням соціальних стандартів, середнє підвищення яких склало 7% (з 750 грн. до 800 грн.).

Зростання середньої зарплати в державі є також підставою для перерахунку і 250 новопризначених пенсій. Це третя категорія непрацездатних, яким будуть проведені підвищені виплати в квітні. Сюди відносяться ті громадяни, які вийшли на заслужений відпочинок після 1 січня 2012 року. Їм до остаточного затвердження середньої зарплати за 2011 рік пенсії тимчасово нараховувалися із середньої зарплат в меншому розмірі – за 2010 рік. Тепер отримувані виплати збільшать і доплатять у квітні з часу виходу на пенсію.

Останню четверту категорію громадян, яких торкнеться квітневе збільшення пенсій, складають працівники льотного складу цивільної авіації, яких в районі на пенсійному обліку налічується 35 громадян.

Нарахування їх пенсій також залежить від показника середньої заробітної плати в Україні, зростання якого і призвело до збільшення виплат колишнім льотчикам з 1 березня з виплатою доплат у квітні.      

Органи Пенсійного фонду вже завершили всі перерахунки пенсій, в даний час друкуються виплатні документи для того, щоб всі квітневі виплати та їх доплати за минулий час пройшли організовано у визначені терміни.

Оскільки багатьом пенсіонерам в квітні будуть проведені доплати пенсій за минулий час, то в травні ці люди отримають виплати в дещо менших розмірах, вже без проведених вказаних доплат.

Проте відповідно до соціальних ініціатив Президента України Януковича В.Ф. в травні для переважної більшості пенсіонерів відбудеться чергове зростання пенсійних виплат.

Перш за все, очікується підвищення пенсій для тих людей, які вийшли на заслужений відпочинок до 2008 року. Таких престарілих громадян в районі налічується понад 23 тис.чол. або 81% від загального числа усіх пенсіонерів. Під час перерахунку середній заробіток для обчислення пенсій цим особам буде осучаснено до рівня 2007 року, замість 2006 року, який існує під час розрахунку на даний час. Тобто базова величина підвищиться з 928,81 грн. до 1197,91 грн. або на 269,10 грн.

Внаслідок перерахунків пенсія в цих громадян зросте в середньому на 100 грн. – в кого більше, в кого менше: все залежить від індивідуальних даних по стажу і заробітку, які в кожного пенсіонера різні, тому і суми доплат також будуть неоднакові.

Для прикладу можна назвати, що в жінки, яка має 40 років стажу і заробіток, який в 1,5 рази перевищував середню в державі, пенсія з 1 травня цього року підвищиться на 167 грн.

Також у травні підвищаться надбавки до пенсій учасникам війни з числа трудівників тилу, яких в районі налічується понад 1,9 тис.чол. Зараз ці ветерани отримують надбавки до пенсій на рівні 10% прожиткового мінімуму, а ті, хто має нагороди за працю в роки війни – 15 відсотків.

Після 1 травня рівень цих надбавок збільшиться на 5%, тобто ті, хто має нагороди будуть отримувати 20%, а інші трудівники тилу – 15%. В грошовому виразі збільшення надбавки для всіх цих категорій відбудеться майже на 42 грн. і поступово зростатиме по мірі підвищення соціальних стандартів: з 1 липня, 1 жовтня та з 1 грудня.

З 1 травня розпочнеться також і поетапне підвищення пенсій для 329 вдів померлих інвалідів війни, які зараз отримують надбавку до пенсії на рівні 28% прожиткового мінімуму, що менше на 14% ніж у вдів загиблих воїнів, які одержують 42% цього мінімуму. Грошовий ріст надбавки у вдів інвалідів війни відбудеться на 117 грн. і також поступово буде збільшуватися протягом всього нинішнього року.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz