Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 3 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

❗Шановні мешканці Київського району

Дякую вам за розуміння вчорашнього оповіщення. Зараз йде робота по налагодженню систем оповіщення. 

Проведені перемовини з полтавськими єпархіями, щоб у місцевих храмах під час сигналу тривоги дзвонили у дзвони. Якщо ви чуєте безперервний бій у дзвони - це сигнал тривоги. Вам необхідно терміново спуститися в укриття. Також будуть сповіщення на офіційних джерелах місцевої влади. 

Ще раз наголошуємо що робити під час сигналу «Повітряна тривога» 

✅Сирена оповіщення населення звучить три хвилини. Якщо ви її чуєте або побачили оповіщення в офіційних джерелах, увімкніть телебачення або радіо, де передається голосове повідомлення про характер тривоги. 
✅ Вимкніть світло та газ, візьміть «тривожну валізку»: документи, необхідні ліки, трохи харчів та води й перейдіть у найближче укриття. Повідомте також сусідів та осіб з інвалідністю, рідних, які не чули сигнал. Допоможіть їм перейти в укриття. 
✅ Режим «Повітряної тривоги» діє одну годину. В цей час люди мають перебувати у сховищах. За умов відсутності нових ввідних, через годину після сирени, оперативний штаб дає на радіо і телебачення команду про «Скасовування повітряної тривоги». Після неї можна виходити з укриття та повертатися до звичних справ.


Разом до перемоги 
Слава Україні 🇺🇦


Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року