Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 29 липня
   
 

Мешканцям району до відома

Управління праці та соціального захисту населення виконкому Київської районної в м. Полтаві ради повідомляє, що постановою Кабінету Міністрів України від 07 жовтня 2015 № 803 внесено зміни до п. 16 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, відповідно до якого інваліду, законному представнику недієздатного інваліда чи дитини-інваліда автомобіль, виданий безоплатно чи на пільгових умовах, за їх бажанням може бути безоплатно переданий у власність після закінчення 10- річного строку експлуатації.

Крім того, вказаною вище постановою також внесено зміни до п. 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, відповідно до яких інваліду, законному представнику недієздатного інваліда чи дитини-інваліда за їх бажанням може бути безоплатно переданий у власність автомобіль визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід був забезпечений через головне управління соціального захисту населення і користувався більше 10 років, за рішенням Міністерства соціальної політики України.

Отже, рішення про передачу у власність автомобіля прийматиметься Департаментом праці та соціального захисту населення Полтавської ОДА на підставі звернення та пакету документів, до якого слід долучити:

- заяву інваліда, законного представника недієздатного інваліда, якому буде здіснено передача у власність транспортного засобу;

- копію паспорта відповідної особи;

- копію технічного паспорта траспортного засобу.

Питання щодо безкоштовної передачі у власність автомобіля буде розглянуто у разі надходження повного пакету документів до управління праці та соціального захисту населення виконкому Київської районної в м. Полтаві ради (каб. № 11) за адресою: вул. С.Халтуріна, 13.

Прийомні дні: 

понеділок та середа      з  8-00 год. до 12-00 год

                                         з 13-00 год. до 17-00 год.

 вівторок, п’ятниця        з   8-00 год. до 12-00 год

Контактний телефон:  2 99 78

 Відповідно до п. 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 19.07.2006 № 999 ( зі змінами та доповненнями) після смерті інваліда, дитини — інваліда автомобіль визнаний гуманітарною допомогою, яким інвалід,дитина — інвалід були забезпечені через головне управління соціального захисту населення, за бажанням членів їх сімей, спадкоємців передається їм у власність безоплатно за рішенням Мінсоцполітики.

Для вирішення питання безкоштовної передачі автомобіля у власність після смерті інваліда необхідно направити Департаменту наступний пакет документів:

витяг з реєстру про спадщину, що містить інформацію щодо спадкоємців померлого інваліда;

заяву члена сім’ї, якому буде здійснено переоформлення транспортного засобу;

у разі наявності інших спадкоємців, які мають право на отримання спадщини від померлого інваліда, слід надати нотаріально завірені заяви, щодо відмови на користь члена сім’ї, якому передається транспортний засіб;

копію паспорта та ідентифікаційний номер відповідної особи;

копія технічного паспорта транспортного засобу;

копію свідоцтва про смерть інваліда:

копії документів, що підтверджують родинні зв’язки заявника з померлим інвалідом.

З огляду на викладене повідомляємо, що питання щодо безкоштовної передачі у власність автомобіля буде розглянуто у разі надходження повного пакету документів до управління праці та соціального захисту населення виконкому Київської районної в м. Полтаві ради (каб. № 11) за адресою:

вул. С.Халтуріна, 13.

 Прийомні дні:  понеділок та середа    з  8-00 год. до 12-00 год

                                                                з  13-00 год. до 17-00 год.

                вівторок, п’ятниця    з   8-00 год. до 12-00 год

Контактний  телефон: 2 99 78

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz