Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 1 грудня
   
 

Мешканцям району до відома

УВАГА!
З 01 листопада 2021 року всі співвласники приєднаються до публічного договору із Полтавським КАТП-1628, яке відповідає за поводження з побутовими відходами(раніше вивезення побутових відходів).
Відповідно до ЗУ «Про житлово-комунальні послуги», надання послуг з поводження з побутовими відходами є окремою комунальною послугою.
Сплата за цю послугу буде нараховуватись за кожну зареєстровану особу у квартирі, та становитиме – 25 грн, 26 коп..
Усі розрахунки здійснюються на рахунок КАТП-1628.

Для приєднання до публічного договору потрібно заповнити заяву та додати копії документів: паспорт, право на власність, ідентифікаційний номер.

Надіслати документи можна:
на електронну адресу – katp1628av@gmail.com;
VIBER (фотоповідомлення) - +38 050-366-12-33;
Укрпоштою – 36008, м. Полтава, вул. Кагамлика, 84;
Відділення КАТП-1628:
Шевченківська районна у м. Полтаві рада – вул. Мазепи, 30, вікно №8;
Київська районна в м. Полтаві рада – вул. М.Бірюзова, 1/2;
Подільська районна в м. Полтаві рада – вул. Кукоби, 3;

Посилання на публічний договір та заяву можна отримати на сайті КАТП-1628: https://katp.pl.ua/publichni-dogovori

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року