Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 3 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Засвідчуючи свою повагу до Вас, дозвольте підтвердити, що у  місті Полтава, за адресою:

вул. Шевченка, 7 у кімнатах 210 і 211 працює створене Полтавською районною радою комунальне підприємство «Полтавський районний центр земельного кадастру».

         Підприємство має дієві переваги перед іншими кадастровими центрами:

-       не фінансується з бюджету, натомість більше 40 % отриманих коштів зразу ж повертаються в місцевий бюджет та цільові позабюджетні фонди;

-       має всю необхідну матеріальну базу, професійні кадри, працює на  основі відповідних ліцензій та кваліфікаційних сертифікатів Державного агентства земельних ресурсів України;

-      при виконанні геодезичних робіт введена в практику сучасна система земельно-кадастрових зйомок, тобто система глобального позиціонування приладом GPS.

Враховуючи важливість і актуальність земельних відносин сьогодні, вважаємо за доцільне і рекомендуємо громадянам перевірити реєстрацію земельних ділянок у Державному земельному кадастрі – Публічній кадастровій карті України і, при необхідності, привести свої документи на право власності та право користування земельними ділянками у відповідність до існуючих державних нормативно-правових актів, особливо щодо присвоєння земельним ділянкам кадастрового номера, без чого не можливе вчинення будь-яких нотаріальних дій( спадкування, продаж, дарування).

 Якраз наше підприємство і зможе в робочі дні щоденно з 8 00 до 17 00 :

- отримати і виконати замовлення громадян та юридичних осіб по виготовленню технічної та проектної документації щодо узаконення права власності і права користування земельними ділянками, по всіх видах землевпорядних робіт , у тому числі і для присвоєння кадастрового номера , встановленню (винесенню ) меж земельних ділянок на місцевості , за помірними цінами в установлені чинним законодавством терміни ;

- безкоштовно надати необхідні консультації з усіх питань землеустрою та земельних відносин .

Наші фахівці гарантують найкращий результат у вирішенні проблем громадян з питань виготовлення землевпорядної документації на території Полтавського району, забезпечать професійну та юридичну підтримку при набутті права власності чи укладанні відповідних цивільно-правових угод. Ми йдемо в ногу з часом, використовуючи в своїй діяльності останні розробки землевпорядної техніки та постійно підвищуємо кваліфікацію наших працівників, маємо можливість значно збільшити обсяги виконання робіт.

За погодженням з районною радою у нас встановлені знижки вартості виготовлення землевпорядної документації для пільгових категорій населення - власників земельних ділянок, розташованих на території  Полтавського району:

              У розмірі 20% :

-Учасникам АТО та бойових дій;

-Особам з інвалідністю 1 і 2 групи;

-Учасникам ліквідації аварії

 на ЧАЕС 1 і 2 категорії.


           У розмірі 15% :

-Членам багатодітних родин;

-Дітям війни;

-Ветеранам сільськогосподарського  виробництва.

 

Просимо скористатись нашими послугами, повідомити своїх виборців, рідних, знайомих та сусідів.

 

Довідки за телефонами: 56-06-64, 56-47-95, 050-305-66-01, 095-468-81-76, 066-748-91-65 .

 

Чекаємо і завжди раді бачити Вас і громадян району серед наших замовників.

 

Директор підприємства    Андрієнко В.В.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року