Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 29 липня
   
 

Мешканцям району до відома

Подання звітності страхувальниками

Полтавське об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області повідомляє, що з метою виконання розпорядження голови Полтавської обласної державної адміністрації № 55 від 26.01.2017 року створено обласну міжвідомчу робочу групу з питання реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці і додержання страхувальниками встановленого з 1 січня 2017 року мінімального розміру заробітної плати в сумі 3200 грн.

Пенсійний фонд України проводить щомісячний моніторинг поданої страхувальниками звітності в частині виявлення найманих працівників із заробітною платою менше за мінімальний розмір. При опрацюванні даного моніторинга виявлено, що частина роботодавців не зазначають у звітності ознаку «неповний робочий час». Як наслідок, такі дані потрапляють до вибірок, які направляються для подальшого опрацювання до управління Держпраці у Полтавській області, яке при проведенні перевірок підприємств такі порушення не встановлюють, оскільки у страхувальника присутні відповідні документи, які підтверджують правомірність такої оплати.

Також повідомляємо, що відповідно до наказу Міністерства фінансів України №441 від 11.04.2016р. «Про внесення змін до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» ознака «неповний робочий час», відповідно до статті 56 Кодексу законів про працю, встановлюється угодою сторін як при прийнятті на роботу, так і в період роботи.

Ознака «неповний робочий час» при заповненні звітності встановлюється у разі, якщо особа працює:

- неповний робочий день (тобто зменшення тривалості щоденної роботи на зумовлену кількість годин);

- неповний робочий тиждень (зберігається нормальна тривалість робочого дня, але зменшується кількість робочих днів на тиждень);

- поєднання неповного робочого дня і неповного робочого тижня (наприклад, тривалість робочого дня 5 годин при 4 робочих днях на тиждень).

Враховуючи вищезазначене, просимо усіх юридичних та фізичних осіб-підприємців звернути увагу на подання достовірних відомостей по кожній застрахованій особі.

       

Полтавське об’єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz