Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 16 травня
   
 

Мешканцям району до відома

У відповідності з рекомендаціями, наданими МСЕК у програмі реабілітації, кожна особа з інвалідністю інформується листом за місцем проживання про можливість проходження професійної реабілітації в центрах професійної реабілітації та про послуги державної служби зайнятості. Громадянам, які особисто звернулися до спеціалістів управління, надається вичерпна консультація, проводиться їх професійна орієнтація.
Впродовж 2018 року на особистому прийомі в управлінні надано консультації 262 особам з інвалідністю з питань навчання та працевлаштування.
На інформаційному стенді управління розміщено дані про заклади системи Міністерства соціальної політики України, в яких є можливість здобути робітничу професію, що є актуальною на ринку праці.
Напрямки професійної підготовки, терміни навчання та умови прийому на навчання у відповідних центрах висвітлюються на семінарах, що проводяться спільно з Полтавською міськрайонною філією Полтавського обласного центру зайнятості та Фондом соціального захисту інвалідів.
Направляються інформаційні листи учням випускних класів, які мають інвалідність. З ними та їх батьками проводяться співбесіди.
Інформація щодо всіх зазначених послуг розміщена на інтернет – сайті Київської районної ради.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року