Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 29 липня
   
 

Мешканцям району до відома

На виконання Доручення Голови Державної міграційної служби України від 27.02.2019.року №Д/19/1-19 та з метою забезпечення виконання пункту 17.4 та пункту 17.36. наказу ДМС від 20.02.2019 №50 «Про оголошення рішення Колегії ДМС України» стосовно проведення інформаційної кампанії щодо необхідності своєчасного оформлення паспорта громадянина України для участі у виборчому процесі» 10.03.2019 року в приміщені Київської районної у місті Полтаві ради була проведена апаратна нарада в присутності голови Київської районної у місті Полтава раді, начальника Київського РВ у місті Полтаві УДМС України в Полтавській області, на якій була зосереджена увага на питаннях:

-      доступності оформлення ID-картки. На території Київського району м. Полтави можна вільно записатися до електронної черги на сайті ДМС на найближчі дні на зручний час. Там, де місць в онлайн-сервісі немає, можна прийти і оформити через поточну чергу або звернутися до Центру надання адміністративних послуг.

-      строків оформлення паспорта громадянина України у формі картки, його захищеність від підроблення. ID-картки оформлюється за 10 або 20 робочих днів, але слід розуміти, що паспорт виготовляють у м. Києві, і на проведення процедур з ідентифікації також потрібен час. Тому оформлювати документ потрібно заздалегідь. Головним мотивом запровадження нових паспортів є їх захищеність від підроблення. ID-картка містить електронний безконтактний чіп, який неможливо змінити або скопіювати. ID-картка видається на основі електронної бази даних – Єдиного державного демографічного реєстру.

-      відсутність необхідності надання будь-яких довідок або витягів разом із паспортом громадянина України у формі картки для встановлення особи. Після оформлення ID-картки та внесення даних про особу до Єдиного державного демографічного реєстру всі подальші послуги з документування особа може отримати у будь-якому місті України, незалежно від місця реєстрації. Відповідно до роз’яснення Національного банку України ID-картка жодним чином не обмежує можливості українців щодо користування банківськими послугами. Банки можуть встановлювати місце проживання або перебування особи на підставі, у тому числі, інформації, одержаної від громадянина та засвідченої його власним підписом.

-      роз’яснень ЦВК стосовно питань, пов’язаних із використанням паспорта громадянина України при голосуванні на чергових виборах. Розбіжності у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки щодо назви населеного пункту, вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу) або номера будинку в разі, якщо такі розбіжності стосуються того самого населеного пункту, не є підставою для відмови у видачі виборчого бюлетеня такому виборцю та не потребують внесення змін до списку виборців. Відмова виборцю, включеному до списку виборів на виборчій дільниці, в реалізації його права голосу на виборах та відповідно у видачі виборчого бюлетеня з підстав відсутності у паспорті такого виборця у вигляді паспортної книжечки фотокартки, яка вклеюється при досягненні особою 25- та 45-річного віку, або розбіжностей у виборчій адресі виборця в списку виборців та паспорті громадянина України у вигляді паспортної книжечки, пов’язаних із перейменуванням населеного пункту, вулиці (проспекту, бульвару, площі, провулка, кварталу) зміною нумерації будинку або з підстав відсутності відомостей щодо реєстрації місця проживання в паспорті громадянина України у вигляді картки не допускається.

 

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz