Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 6 лютого
   
 

Мешканцям району до відома

Для призначення субсидії громадянин, особа якого посвідчується паспортом або іншим документом подає за місцем реєстрації такі документи:
- заява (за формою, встановленою Мінсоцполітики) http://plsz.gov.ua/pub_doc/zayava.doc ;
- декларація про доходи і витрати осіб, які звернулися за призначенням житлової субсидії (за формою, встановленою Мінсоцполітики) http://plsz.gov.ua/pub_doc/deklaraciya.doc ;
- довідки про доходи — у разі зазначення в декларації доходів, інформація про які відсутня в офіційних джерелах і відповідно до законодавства не може бути отримана за запитом органів соціального захисту населення. У разі неможливості підтвердити такі доходи довідкою до декларації додається письмове пояснення.
- договір найму (оренди) житла (для орендарів житла);
- копію договору про реструктуризацію заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг (у разі наявності заборгованості).

Важливо! Заява та декларація вважаються не поданими, у разі, якщо:
не внесені у повному обсязі відомості про членів домогосподарства та членів їх сімей (прізвище, ім’я та по батькові, сімейний стан, дата народження, серія і номер паспорта, реєстраційний номер облікової картки платника податків або серія і номер паспорта (для осіб, які мають відмітку в паспорті про право здійснювати платежі за його серією та номером);
не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків та/або відсутня згода на обробку персональних даних про членів домогосподарства та членів їх сім’ї, даних про доходи та майно;
не зазначені відомості про адресу домогосподарства та номери особових рахунків, а також номер мобільного телефону заявника.

З 1 січня 2021 року з питань подання заяв з необхідними документами про призначення та надання житлових субсидій необхідно звертатись до:
- відділів соціального захисту відповідної територіальної громади або визначеної посадової особами виконавчого органу сільської, селищної, міської ради;
- уповноважених осіб старостинських округів;
- посадових осіб центру надання адміністративних послуг (у разі створення).
В територіальних громадах, до складу яких увійшли міста обласного значення (м.Полтава, м.Кременчук, м.Лубни, м.Миргород, м.Горішні Плавні) заяви з необхідним пакетом документів на призначення державних соціальних гарантій приймаються управліннями соціального захисту населення відповідних міських, районних у містах рад.
Управління соціального захисту населення районних державних адміністрацій з 1 січня 2021 року заяви з необхідними документами на призначення державних соціальних гарантій приймають лише у разі надіслання їх поштою або в електронній формі (через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики (https://subsidii.mlsp.gov.ua), або Єдиний державний веб-портал електронних послуг "Портал Дія" - за наявності технічної можливості).

В умовах запровадження карантину актуальним є питання надання соціальних гарантій з використанням електронних сервісів.
Тому для оформлення житлової субсидії рекомендуємо скористатись он-лайн сервісом https://subsidii.mlsp.gov.ua .
Основною перевагою даного сервісу є те, що скористатись ним можливо цілодобово, кожного дня та не виходячи з дому.

Як скористатися послугою онлайн:
1.   Перейти на веб-сайт Мінсоцполітики у розділ Е-сервіси/Субсидії або за посиланням: https://subsidii.mlsp.gov.ua.
2.   Авторизуватись в один із 3-х способів: за допомогою електронного підпису, за адресою електронної пошти або ідентифікацією BankID.
3.   Заповнити електронну форму заяви про призначення субсидії та декларації про доходи і витрати осіб.
Після заповнення всіх необхідних реквізитів необхідно перевірити та підтвердити правильність внесених даних.
У разі необхідності, в електронному сервісі можливо приєднати файл із сканованою копією документу (в pdf-форматі), а саме:
документи, що підтверджують фактичне місце проживання особи, відмінне від адреси реєстрації за адресою домогосподарства;
договір оренди житлового приміщення;
документи, що підтверджують факт надання особою соціальних послуг;
довідка про доходи, інформація про які відсутня в ДПС та Пенсійному фонді України;
документи що підтверджують факт перебування особи в складних життєвих обставинах.
4.   Підписати заяву електронним підписом та направити на розгляд.
Звертаємо увагу, у разі подання документів на призначення субсидії через електронний сервіс без використання електронного підпису вам необхідно буде особисто звернутись до територіального управління соціального захисту населення аби власноруч підписати документи.
Працівники органу соціального захисту населення зв’яжуться з вами, для узгодження дати і часу вашого візиту.

Що таке електронний підпис?
Електронний підпис за правовим статусом прирівняний до власноручного підпису.
Електронний підпис – це дані в електронній формі, отримані за результатами криптографічного перетворення, які додаються до інших даних або документів і забезпечують їх цілісність та ідентифікацію автора.
За допомогою електронного підпису можна підписувати документи, користуватись електронними послугами, реєструватись на державних порталах тощо.
Документи, підписані за допомогою електронного підпису, мають таку саму юридичну силу як і звичайні.
Якщо у вас немає електронного підпису – отримати його можна через Акредитовані центри сертифікації ключів, перелік яких можна знайти за посиланням: https://czo.gov.ua/ca-registry .
У разі виникнення питань соціального захисту населення рекомендуємо звертатися за телефоном гарячої лінії (Київський район м.Полтави - 56 24 66)

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року