Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Полтавське об’єднане управління Пенсійного фонду України Полтавської області інформує, що досить гостро стоїть питання нарахування заробітної плати на установленому законодавством мінімальному рівні. Аналізуючи звітність страхувальників є випадки коли нарахована заробітна плата як керівників, так і найманих працівників нижча мінімального розміру.

Запровадження нової пенсійної реформи говорить нам про те, що страховий стаж та заробітна плата є невід’ємними складовими, які впливають на розмір призначеної пенсії. Сьогодні кожний громадянин повинен знати, що рівень його майбутньої пенсії залежить від страхового (трудового) стажу та заробітної плати, з якої проводиться нарахування та сплата внесків до Пенсійного фонду. Несплата страхових внесків не дає можливості зарахувати період трудової діяльності до страхового стажу. І, як наслідок, громадяни мають пенсію, яка не відповідає їхнім сподіванням.

З числа зареєстрованих платників – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців м. Полтави та Полтавського району більшість своєчасно та в повному обсязі сплачують внески до бюджету Пенсійного фонду. Проте, на жаль, не всі керівники підприємств та фізичні особи - підприємці розуміють, що порушення ними обов’язку зі сплати страхових внесків та єдиного внеску за найманих працівників  не лише позбавляє останніх частини пенсії, а й відволікає значні кошти підприємства на погашення нарахованих фінансових санкцій і пені, та й не додає кошти до солідарної системи, за рахунок яких виплачується пенсія нинішнім пенсіонерам.

Всім роботодавцям нагадуємо, що сплата страхових внесків та єдиного внеску до Пенсійного фонду є прямим обов’язком кожного керівника. Адже, беручи на роботу працівника, саме керівник бере на себе не тільки юридичні зобов’язання перед законодавством, але й моральну відповідальність перед людиною як нині, так і в майбутньому. Та й престиж керівника сьогодні залежить саме від зазначених факторів.

Використання прихованих трудових відносин призводить врешті-решт до зменшення надходжень до бюджету держави, а відтак і зменшення джерел ресурсів для соціальних виплат. Наповнення гаманця майбутнього пенсіонера прямо залежить від сплачених внесків упродовж трудової діяльності

Також повідомляємо, що з прийняттям нового пенсійного законодавства передбачено одноразову сплату особою єдиного внеску за попередні періоди, в яких вона не підлягала загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню ( у тому числі за період з 01.01.2004 по 31.12.2010 роки). Щоб здійснити таку одноразову сплату необхідно заключити договір про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування. З 1 січня 2018 року сума сплаченого єдиного внеску за кожен місяць такого періоду не може бути меншою за мінімальний страховий внесок на дату укладення договору, помножений на коефіцієнт 2.

В абсолютній величині це складає (мін. з/п з 01.01.2018-3723*22%=819,06*2=1638,12 грн.).

Для фізичних осіб-підприємців, які віднесені до першої групи платників єдиного податку згідно із Податковим кодексом, скасовано з 1 січня 2018 року норму щодо можливості сплачувати єдиний внесок у сумі, яка не може бути меншою за 0,5 мінімального страхового внеску. Сплата такими платниками єдиного внеску повинна бути не меншою від мінімального страхового внеску на місяць, а це 819,06 грн. з січня 2018 року.

Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску становитиме 15 розмірів мінімальної заробітної плати, встановленої законом, з 2018 року дана сума складатиме 55845 грн.

Змінами в законодавстві визначено платниками єдиного внеску і членів фермерського господарства, якщо вони не підлягають страхуванню на інших підставах. Єдиний внесок для таких платників нараховується на суму доходу ( прибутку), отриманого від їх діяльності, що підлягає обкладенню податком на доходи фізичних осіб. При цьому сума єдиного внеску не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску на місяць.

Підсумовуючи вищевикладене, хочеться наголосити, що підприємства, установи, організації та громадяни – суб’єкти підприємницької діяльності, при виплаті заробітної плати повинні дотримуватись чинного законодавства, нести відповідальність за навмисне ухилення від сплати податків і порушення норм законодавства щодо виплати заробітної плати.

Самі ж застраховані особи мають можливість, зареєструвавшись на веб-порталі Пенсійного фонду України, контролювати свою зарплату та майбутню пенсію, перевіряти факт сплати внесків та суму, з якої вони перераховуються.

 

Полтавське об’єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz