Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 17 січня
   
 

Мешканцям району до відома

Психологічна реабілітація постраждалих учасників Революції Гідності, учасників антитерористичної операції та осіб, які здійснювали заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях

Одним з найважливіших напрямів діяльності Мінсоцполітики залишається реалізація програм соціального захисту учасників АТО, зокрема їх психологічної реабілітації.

Постановою Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 р. № 1057 (зі змінами) затверджено Порядок проведення психологічної реабілітації учасників антитерористичної операції (далі – Порядок). Порядком визначено, що психологічна реабілітація учасників АТО відбувається за кошти державного бюджету за умови укладення договору про надання послуг із психологічної реабілітації із суб’єктом надання послуг, якого вибрав учасник АТО, також передбачена компенсація витрат на оплату проїзду до суб’єктів, що надають послуги із психологічної реабілітації, та назад.

Психологічна допомога і реабілітація надається учасникам бойових дій та особам з інвалідністю внаслідок війни з метою збереження або відновлення їх фізичного та психічного здоров’я, досягнення соціально-психологічного благополуччя, зниження частоти та тяжкості наслідків перенесених бойових психічних травм у формі гострих стресових реакцій, профілактика агресивної та саморуйнівної поведінки.

Психологічна реабілітація передбачає надання таких послуг: психологічна діагностика, психологічна просвіта та інформування, психологічне консультування, психологічна підтримка і супроводження, психотерапія, групова робота, декомпресія.

Для отримання послуги із психологічної реабілітації необхідно звернутися із заявою до органу соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання.

До заяви додаються:

-          копія посвідчення учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, що засвідчується підписом особи;

-          для особи, яка здійснювала заходи із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях – копія документа, що підтверджує участь у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації в Донецькій та Луганській областях, забезпеченні їх здійснення, що засвідчується підписом особи.

Під час подання копій документів, особи пред’являють оригінали вище вказаних документів.

Тривалість проходження курсу психологічної реабілітації в стаціонарних умовах не перевищує 18 днів.

В Київському районі визначено суб’єктами надання послуг із психологічної реабілітації: Медичний центр «Нові Санжари» НГУ (Полтавська обл., смт Нові Санжари, пров. Курортний, 44), ТОВ «Санаторій «Токарі» (Сумська обл., м. Лебедин, с. Токарі, вул. Санаторна, 96).

Учасник антитерористичної операції обирає установу, в якій бажає пройти реабілітацію. Управління соціального захисту населення укладає трьохсторонній договір про надання послуг із психологічної реабілітації. Для заповнення реквізитів договору учаснику АТО потрібно надати ідентифікаційний код (картку платника податків) та паспорт.

За більш детальною інформацією просимо звертатися до кабінету № 22 управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м.Полтаві ради (вул. Халтуріна, 13) або за телефоном 56 24 73.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz