Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Шановні громадяни!  

Звертаємо Вашу увагу, що з ЖОВТНЯ 2019 року змінюється порядок отримання пільг з оплати житлово-комунальних послуг.

Пільги на оплату житлово-комунальних послуг надаватимуться у грошовій формі відповідно Порядку, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 № 373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі».

Порядок застосовується в тому числі до пільговиків-мешканців будинків, у яких створено ОСББ (ЖБК).

Порядок поширюється на осіб, які мають право на відповідні пільги згідно із законами, в тому числі з урахуванням доходу (податкова соціальна пільга у 2019 році становить 2690 грн.).

Форма виплати:

1. Грошова безготівкова форма (АТ «Ощадбанк» здійснює переказ коштів на рахунки організацій).

АТ «Ощадбанк» протягом доби після здійснення перерахування коштів надсилає отримувачу пільг (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону) СМС повідомлення про стан розрахунків за послуги, зокрема, про наявний залишок платежу за кожним видом послуг.

Після закінчення опалювального періоду залишки коштів на рахунку для виплати пільг, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам шляхом перерахування коштів на поточні рахунки АТ «Ощадбанк», про що інформує шляхом надсилання смс-повідомлення.

2. Виплата пільги у готівковій формі (за заявою пільговика на поточний рахунок в АТ «Ощадбанк»).

Виплата здійснюється за заявою пільговика до органу соціального захисту населення, з місяця, наступного за місцем подання такої заяви, у якій зазначаються реквізити поточного рахунку, відкритого в АТ «Ощадбанк».

Наголошуємо, у разі наявності простроченої понад місяць заборгованості з оплати послуг (внесків), загальна сума якої перевищує 20 неоподаткованих мінімумів доходів громадян (340 грн.), виплата пільг з наступного місяця здійснюється у грошовій безготівковій формі.

Пільговик зобов’язаний повідомляти управління соціального захисту населення, про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. Суми пільг, виплачені внаслідок зловживань з боку пільговика, повертається пільговиком до Державного бюджету.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року