Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Пріоритет-інтереси пенсіонерів

Управлінням Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві проводяться заходи щодо мінімізації негативного впливу економічної кризи на фінансування пенсій в районі.

Заборгованість до бюджету Фонду у грудні поточного року страхувальниками району становить 6,5 млн. грн, що становить 24,2 % від потреби для виплати пенсії у цьому ж місяці. Із зазначеної суми - 4,5 млн. борг підприємств-банкрутів. Значну суми боргу вказаних підприємств можна пояснити непроведенням господарської діяльності. 2,0 млн. грн.  зобов'язань не виконано перед Пенсійним фондом підприємствами, які є економічно діяльні.

До цих підприємств району відносяться:

  •  приватний вищий навчальний заклад "Інститут економіки та менеджменту "Світоч" (керівник – Гетало В.П.);
  • дочірнє підприємство НАК "Надра України "Полтаванафтогазгеологія" (керівник Рябенко С.Л.);
  • Полтавське комунальне СРБУ "Міськрембуд-2" (керівник Мільгевська Л.І.);
  • Полтавська нафтогазорозвідувальна експедиція по випробуванню свердловин (керівник Мандриченко О.О.);
  • Полтавський гофрокартонний завод (керівник Кирпань В.Д.);
  • ТОВ "Завод газорозрядних ламп" ( керівник Трощак М.М.);
  • ПП "Полтавський ливарно-механічний завод" ( керівник Цицак Б.П.);
  • Кредитна спілка "Добробут Полтавщини" (керівник-Фенічко Р.Г.).

Такими діями керівники зазначених підприємств не тільки ставлять під загрозу своєчасне фінансування пенсій, а й порушують права своїх працівників. Адже якщо на момент призначення (перерахунку) пенсій не будуть сплачені страхові внески, то відповідно частина відпрацьованого періоду не зарахується до страхового стажу.

 

Управління ПФУ Київського району в м. Полтаві

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz