Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 29 липня
   
 

Мешканцям району до відома

На рівні органів соціального захисту населення не знімається з порядку денного питання підняття рівня соціального захисту сімей, у яких виховуються діти з інвалідністю.

На даний час на обліку в органах соціального захисту населення області перебуває 623 дитини з інвалідністю підгрупи А.

Враховуючи виключно високу міру втрати здоров’я та надзвичайну залежність від постійного стороннього догляду дітей з інвалідністю підгрупи А Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації ініційовано зміни до обласної Комплексної соціальної програми в частині запровадження адресної допомоги сім’ям, у складі яких є діти з інвалідністю підгрупи А.

Кожна сім’я, у складі якої є дитина з інвалідністю підгрупи А, отримає наприкінці вересня поточного року разову адресну грошову допомогу за рахунок коштів обласного бюджету у розмірі по 2,5 тис. грн.

Звертаємо увагу, що звертатися до управлінь соціального захисту населення та подавати будь-які додаткові документи не потрібно. Всі необхідні заходи з нарахування та виплати адресної грошової допомоги будуть проведені Центром по нарахуванню та здійсненню соціальних виплат у Полтавській області.

Виплата буде проведена у спосіб отримання державної соціальної допомоги на дитину з інвалідністю (через виплатні об’єкти АТ “Укрпошта” за місцем проживання або шляхом перерахування коштів на особовий рахунок, відкритий в установі уповноваженого банку).

Одночасно повідомляємо, що виплата зазначеної адресної грошової допомоги не вплине на розмір субсидії чи інших видів державної соціальної підтримки, які призначаються з урахуванням доходів сім’ї, оскільки носить разовий характер та не враховується при розрахунку середньомісячного сукупного доходу сім’ї.

 

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz