Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Шановні громадяни, задекларуйте свої доходи за 2014 рік!

Згідно вимог Податкового кодексу України платники податків у відповідних випадках зобов’язані або мають право (для отримання податкової знижки) подати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи.

Податкова декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2014 році, подається до 1 травня 2015 року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку, – упродовж усього року. Декларація подається громадянами до податкової інспекції за місцем реєстрації.

Обов’язок з подання річної декларації про майновий стан і доходи виникає у разі отримання:

·         доходу від здійснення операцій з інвестиційними активами (продаж цінних паперів, корпоративних прав тощо);

·         доходу, отриманого в результаті прийняття у спадщину чи дарунок коштів, майна, майнових чи немайнових прав;

·         доходу від надання нерухомості в оренду, житловий найм (піднайм);

·         доходу, отриманого одночасно від двох і більше податкових агентів, якщо загальна сума такого доходу за 2014 рік перевищує 146160 грн.;

·         отримання іноземних доходів;

·         доходу у вигляді дивідендів, виграшів, призів;

·         інших доходів, з яких протягом 2014 року податок не утримувався.

Право на податкову знижку мають громадяни, які у 2014 році отримували дохід у вигляді заробітної плати та:

·         сплачували за навчання закладам освіти;

·         сплачували проценти за іпотечним житловим кредитом;

·         страхували себе або членів своєї сім’ї;

·         оплачували допоміжні репродуктивні технології, всиновлювали дітей;

·         понесли витрати у зв’язку із переобладнанням транспортного засобу.

Повідомляємо, що всі громадяни можуть безкоштовно отримати ключі електронного цифрового підпису та подавати річну податкову декларацію про майновий стан і доходи в режимі реального часу (on-line).

За консультаціями з питань декларування звертатися до Інформаційно-довідкового департаменту ДФС України за телефоном 0-800-501-007 (безкоштовно зі стаціонарних телефонів) та до Центру обслуговування платників Державної податкової інспекції у м. Полтаві за адресою: м. Полтава, вул. Фрунзе, 155.

Графік роботи Центру обслуговування платників:

понеділок, середа, п’ятниця – з 900 до 1800;

вівторок, четвер – з 900 до 2000;

субота – з 900 до 1600;

неділя – вихідний день.

Офіційний веб-портал Державної фіскальної служби України знаходиться за адресою www.sfs.gov.ua.

Висловлюємо Вам щиру вдячність за Ваш свідомий крок – декларування доходів. Нагадуємо, що своєчасно сплачені податки – це шлях до підвищення добробуту кожного!

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz