Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Рішенням шістдесят шостої сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання від 31.07.2015 року громадянам-учасникам АТО, що мають відповідні посвідчення було надано дозволи на розробку проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок на зарезервованій території в районі вулиць Кінноармійської та 9 Січня для будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд відповідно до Графічних матеріалів по визначенню планувальної структури проектної території садибної забудови в районі вулиць Кінноармійської та 9 Січня у м. Полтаві з урахуванням дати та вхідного номера подання заяви, а також посвідчення, що підтверджує відповідний статус особи.

        Розгляд заяв учасників антитерористичної операції знаходиться на постійному контролі у виконкомі Київської районної у м. Полтаві ради. За результатами розгляду їхніх звернень інформуються відповідні органи.

На сьогодні відповідно до п.3 ст. 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» забороняється надання земельних ділянок із земель державної або комунальної власності у власність чи користування фізичним та юридичним особам для містобудівних потреб у разі відсутності плану зонування або детального плану території.

Території з розробленим планом зонування або детальним планом території, які можуть бути надані для містобудівних потреб, в Київському районі м. Полтави на сьогодні відсутні.

       Водночас інформуємо, що, враховуючи багаточисельні звернення від учасників АТО та беручи до уваги п.25 рішення тридцять другої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 12 липня 2013 р., , виконкомом Київської районної в м. Полтаві ради було направлене звернення до виконкому Полтавської міської ради з проханням розглянути можливість розроблення містобудівної документації на масив, розміщений між вул. Пирятинською та садівничими товариствами та визначений територією сільськогосподарських підприємств, з подальшим виділенням земельних ділянок учасникам АТО для ведення індивідуального садівництва. На вказане звернення надійшов лист від Управління з питань містобудування та архітектури від 31.12.2015 р. №01-02-01-16/2554.

Також інформуємо, що відповідно до ст. 118 Земельного кодексу України громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб).

Відповідний орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні.

Генеральним планом м. Полтава, розробленим УДНДІПМ «Діпромісто» та затвердженим рішенням двадцятої сесії Полтавської міської ради шостого скликання від 16 березня 2012 року визначено функціональне використання земель в межах міста. Загальна доступність матеріалів генерального плану забудови м. Полтави забезпечена шляхом її розміщення на веб-сайті Полтавської міської ради за адресою http://www.rada-poltava.gov.ua/city/plan/.

Також з 01січня 2013 року у рамках Національної кадастрової системи було запущено публічну кадастрову карту України. Відтепер через Інтернет (http://www.map.dazru.gov.ua/kadastrova-karta) є можливість отримати інформацію про усі земельні ділянки у межах України.

Також за кожним бажаючим залишається право на самостійне визначення бажаного місця виділення земельної ділянки та подання графічних матеріалів відповідно до ст.118 Земельного кодексу України

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року