Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 26 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2009 року № 729 «Про доповнення пункту 2 Положення про «Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на пільги» передбачено включення до Реєстру інформації про пільговиків за місцем проживання, що не зареєстровано.

Відповідне рішення приймається комісією, утвореною відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» місцевими держадміністраціями та органами місцевого самоврядування.

Для внесення інформації про пільговика в Реєстр за незареєстрованим місцем проживання необхідно подати до управління такі документи:

  1.  Довідку про склад сім’ї.
  2.  Оригінал і копія паспорта кожного отримувача пільг (1-2 сторінки і прописка).
  3.  Оригінал і копія посвідчення на пільги кожного отримувача пільг, який входить до складу сім’ї.
  4.  Копія довідки про ідентифікаційний номер кожного отримувача пільг, який входить до складу сім’ї.
  5.  Розрахункові книжки по комунальним послугам (житло, вода, газ, тепло).
  6.  Довідка з КП ЖЕО, ОСББ або ЖБК (підтверджуюча фактичне місце проживання).

Звертаємо увагу на необхідність повідомляти управління про зміни, які відбуваються в складі сім’ї та зміну місця реєстрації пільговика.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz