Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 7 грудня
   
 

Мешканцям району до відома

Питання легалізації робочих місць, протидія виплатам заробітної плати в конвертах та здійснення справедливої соціальної політики по відношенню до людей на сьогодні є одним з першочергових завдань органів виконавчої влади та соціальних фондів. Для її здійснення проводиться системна робота, направлена на подолання “тіньової” зайнятості.

В м. Полтаві та Полтавському районі працюють 2 робочі групи з питань легалізації заробітної плати та зайнятості населення. Протягом 2018 року обстежено 94 суб'єкти господарювання за місцем здійснення діяльності, проведено співбесіди зі 181 роботодавцем, які порушують трудове законодавство, легалізовано 4 робочих місця. Робота в цьому напрямку буде продовжуватися і далі, враховуючи при цьому, що легалізація робочих місць не тільки дозволяє соціально захистити найманого працівника, але є одним з додаткових джерел наповнення бюджету Пенсійного фонду. Адже люди сьогодні повинні легально отримувати заробітну плату, для того щоб отримати достойну пенсію завтра.

Cпеціалістами управління проводиться щомісячний аналіз поданої страхувальниками звітності.

Так, в грудні місяці 2018 року із 174 тис. працюючих в м. Полтаві та Полтавському районі 3,4 тис. страхувальників нарахували  заробітну плату в розмірі менше законодавчо встановленого мінімального розміру 18,0 тисячам працівників, що становить 10,3% від загальної кількості працюючих , або майже кожний 10-й  працюючий отримав заробітну плату менше мінімальної.

З метою захисту прав застрахованих осіб з початку року по 610 суб’єктах господарювання, які нараховують зарплату менше законодавчо встановленого рівня, направлені повідомлення до виконавчого комітету Полтавської міської ради та Полтавської районної державної адміністрації до управління Держпраці у Полтавській області, до ГУ ДФС України в Полтавській області та соціальних партнерів.

По даному напрямку роботи ведеться роз'яснювальна робота. За 2018 рік проведено 47 семінарів зі страхувальниками щодо легалізації трудових відносин, 27 тематичних флешмобів, 80 зустрічей в трудових колективах, 21 виступ на місцевому радіо, 4 виступи на телеканалах, 10 квест-ігор, надруковано 13 статей в місцевій пресі, розповсюджено майже 4,0 тис. інформаційних листівок, розміщена соціальна реклама в міському транспорті та супермаркетах м. Полтави.

Громадяни, захищаючи свої законні права та інтереси мають реальну можливість не допустити отримання заробітної плати в «конвертах», в першу чергу при укладанні з роботодавцем трудового договору , в якому обумовлюються  основні умови праці та її оплата.

Якщо працівник працює повний робочий місяць, то його заробітна плата не  повинна  бути менше законодавчо встановленого мінімального розміру, та виплачуватися  вчасно. Адже пенсія нараховується тільки з офіційно нарахованої суми заробітної плати.

Шановні громадяни! Для отримання гідної пенсії, вимагайте від своїх роботодавців офіційного оформлення на повний робочий день та виплату заробітної плати відповідно до  законодавства – прозоро і чесно, не погоджуйтесь на неповну зайнятість та виплату заробітної плати у «конвертах».

 

Полтавське об'єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz