Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Незважаючи на те, що функції адміністрування єдиного соціального внеску з жовтня 2013 року передані до Державної податкової інспекції, Пенсійний фонд продовжує контролювати подання звітності підприємствами, установами, організаціями, фізичними особами-підприємцями та проводити широку інформаційно-роз'яснювальну роботу щодо заповнення звітів та виправлення помилок, допущених у процесі звітування.

Відповідно до чинного законодавства фізичні особи-підприємці, незалежно від системи оподаткування, зобов'язані подавати звітність з єдиного соціального внеску за себе до 10 лютого звітного року за попередній рік. Звіт подається незалежно від того, чи провадиться підприємницька діяльність чи ні, винятком є пенсіонери за віком або інваліди, які обрали спрощену систему оподаткування. Вони звільняються від сплати за себе єдиного соціального внеску згідно із ч.4 ст.4 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010 №2464-VI. Звітність подається за місцем реєстрації суб’єкта господарювання за формою Додаток № 5.

3 11 лютого поточного року сплинув термін подання річної звітності. Проведений аналіз показав, що станом на 01.04.2017 року 97 % фізичних осіб-підприємців подали звітність за 2016 рік, 3%, а це майже 500 суб’єктів господарювання, не прозвітувалися.

Відповідно до ч.3 ст. 17 Закону України "Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування" від 08.07.2010 № 2464-VI Пенсійний фонд та Державна податкова інспекція України здійснюють обмін інформацією з Державного реєстру фізичних осіб - платників податків та інших обов'язкових платежів у порядку, встановленому Пенсійним фондом спільно з Державною податковою інспекцією України. Таким чином, управління володіє повною інформацією про сплату страхувальниками коштів до податкових органів та про надання звітності.

Варто зауважити, що без подання звітності вищезазначені особи не зможуть підтвердити свій страховий стаж у реєстрі застрахованих осіб, навіть при наявності повної сплати єдиного внеску, що призведе до зменшення суми пенсії у майбутньому. Розмір майбутньої пенсії безпосередньо залежить від страхового стажу, тобто періоду, протягом якого сплачувались страхові внески та нарахованої заробітної плати. Заробітна плата на мінімальному рівні або менше пропорційно впливає на розмір призначеної пенсії.

Сплата страхових внесків, легалізація заробітної плати гарантує приватним підприємцям належний соціальний захист, а саме оплату лікарняних, включаючи догляд за хворою дитиною і допомоги у зв’язку з вагітністю і пологами, виплату втраченого заробітку у зв'язку із втратою непрацездатності у разі нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання, виплату допомоги по безробіттю.

Враховуючи вищезазначене, просимо усіх фізичних осіб–підприємців, які не подали звітність за 2016 рік або подали її з помилками терміново надати достовірну звітність.

За додатковою інформацією можна звернутись до Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30, к. 200/2; 200/4.

Телефони для довідок: 63-70-07; 63-31-20; 63-71-01.

Полтавське об’єднане управління Пенсійного

Фонду України Полтавської області

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року