Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Рішеннями виконавчого комітету Полтавської міської ради №105 від 28.04.2022 року та  №135 від 12.05.2022 року затверджено «Програму підтримки самозабезпечення Полтавської міської територіальної громади харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2022-2024 роки» та «Порядок реалізації Програми підтримки самозабезпечення Полтавської міської територіальної громади харчовими продуктами «Сади Перемоги» на 2022-2024 роки» метою якої є недопущення продовольчої кризи на території Полтавської міської територіальної громади.

Програмою передбачено безкоштовне надання місцевим жителям, внутрішньо переміщеним особам, фермерським господарствам насіннєвого матеріалу, мінеральних добрив, засобів захисту рослин, паливо-мастильних матеріалів .

Для того, щоб взяти участь у Програмі та отримати насіннєвий матеріал, мінеральні добрива, засоби захисту рослин, паливо - мастильні матеріали жителі, які постійно проживають та зареєстровані в м. Полтава на території Шевченківського, Подільського, Київського районів Полтавської міської територіальної громади, звертаються до Полтавського міського управління земельних ресурсів та земельного кадастру із заявою про надання виписки з облікової картки негосподарського обліку станом на 01 січня поточного року про земельну ділянку, яка перебуває у його власності / користуванні.

Після отримання Виписки жителі, які постійно проживають та зареєстровані в м. Полтава на території Київського району Полтавської міської територіальної громади, звертаються через Київську районну у м. Полтаві раду із заявою про забезпечення Полтавським міським управлінням земельних ресурсів та земельного кадастру насіннєвим матеріалом орієнтовно: 100 г./0,01 га (одного виду насіння), мінеральними добривами орієнтовно 1.5 кг/ 0.01 га , засобами захисту рослин орієнтовно 0,014 кг/0,01 га, паливо - мастильними матеріалами орієнтовно 0,5л./0,01 га (норми визначені рішеннями виконавчого комітету Полтавської міської ради №135 від 12.05.2022 року)

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року