Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

 Шановні  мешканці району !

Вітаємо вас з Днем усиновлення, який, відповідно до Указу Президента України від 27.11.2008 р., щорічно відзначається в Україні 30 вересня.

У Полтавській області більше тисячі дітей можуть бути усиновленими. Це діти різного віку - від народження до повноліття.

Переважно вони виховуються в інтернатних закладах. Є й такі, що протягом свого маленького сирітського життя змінюють їх декілька: від будинку дитини - до дитячого будинку, а далі - до школи-інтернату. І ці заклади є їх єдиними домівками. Але ж як би не турбувались там про дітей, справжнім домом може бути тільки той, де живе сім'я, яка любить саме цю дитину.

Ці діти мають право на особливий захист і допомогу з боку держави. Кожна дитина має право на нормальне дитинство, на любов, турботу та майбутнє.

Саме ви, співвітчизники, можете дати шанс комусь із цих дітей, всиновивши хлопчика або дівчинку.

Дітям, які втратили родину, може допомогти кожен, хто небайдужий.

У поточному році 8 дітей з числа сиріт та позбавлених батьківського піклування були усиновлені громадянами України.

Якщо ви маєте добре серце та бажання стати рідними для дитини, яка залишилася без батьківського тепла, створити для цієї дитини родинний затишок, звертайтесь до служби у справах дітей виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради за адресою: м. Полтава, вул. М. Бірюзова, 1\2, тел. для довідок: 2-48-03, 56-96-77.

Громадяни України звертаються з письмовою заявою про взяття їх на облік кандидатів в усиновлювачі за місцем проживання. До заяви додаються:

1. копія паспорта;

2.            довідка про зарплату за останні 6 місяців або копія декларації  про доходи за попередній календарний рік, засвідчена органами державної податкової служби;

3.            копія свідоцтва про шлюб, якщо заявники перебувають у шлюбі;

4.            висновок про стан здоров'я за встановленою формою;

5.            засвідчена нотаріально письмова згода другого з подружжя у разі усиновлення дитини одним з подружжя;

6.            довідка про наявність чи відсутність судимості, видана органами внутрішніх справ;

7.            копія документа про право власності або користування житлом.

Строк дії документів – 1 рік з дня їх видачі.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz