Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Постановою Кабінету Міністрів України від 22.08.2018 628 запроваджено проведення реорганізації органів Пенсійного фонду в 15 областях. Полтавська область входить до переліку областей в яких буде здійснено реорганізацію. А отже Полтавське об'єднане управління ПФУ Полтавської області буде реорганізовано шляхом приєднання до Головного управління Пенсійного фонду України в Полтавській області. З вересня 2018 року процедура припинення управління розпочата.

Внутрішня реорганізація не вплине негативно на якість обслуговування наших громадян. Навпаки, мережа пенсійних точок обслуговування громадян розширюватиметься.

Обслуговування мешканців м. Полтави та Полтавського району буде здійснюватися в 4-х громадських приймальнях, адреси розташування яких не змінюються. В Шевченківському районі (вул. Івана Мазепи, 30), в Київському районі (вул. Дмитра Коряка, 3), в Подільському районі (вул. Анатолія Кукоби, 39), в Полтавському районі (вул Шевченка, 7).

Як і раніше, працюватимемо за принципом функціонального поділу на фронт-офіси і бек-офіси. Фронт-офіси обслуговуватимуть громадян та надаватимуть повний набір послуг Пенсійного фонду, по суті вони перетворяться на сервісні центри, облаштування яких планується з усіма зручностями для клієнтів. Бек-офіси будуть працювати з документами, які отримали для опрацювання.

З метою наближення надання пенсійних послуг до громадян м. Полтави та Полтавського району планується розширення бази агентських пунктів, віддалених робочих місць, центрів надання адмінпослуг,  “прозорих офісів”.

На разі де-далі більше послуг з пенсійних питань можна отримувати дистанційно, не виходячи з дому. Для цього створено портал електронних послуг Пенсійного фонду України :https://portal.pfu.gov.ua. Тут у своєму особистому кабінеті, людина може отримати 15 із 30 видів послуг. Наприклад, застрахована особа може дізнатися про свій страховий стаж, а пенсіонер — побачити розмір пенсії та як її обчислено. Окрім того, запроваджено новий сервіс щомісячного отримання СМС з інформацією про зарахування певного місяця роботи до страхового стажу та про сплату/несплату роботодавцем єдиного соціального внеску. А за допомогою QR-коду через веб-портал можна отримати довідку форми ОК-5, довідку про розмір пенсії тощо. Щоб стати повноцінним користувачем цього ресурсу, треба звернутися в найближчу громадську приймальню Пенсійного фонду і написати заяву. Маючи електронний цифровий підпис (ЕЦП) можна зареєструватися самостійно.

Водночас є ще послуги, отримати які можна тільки за умови особистого звернення в сервісний центр Фонду. Наприклад, подати заяву щодо призначення, поновлення пенсії чи про переведення її виплати за новим місцем проживання. Але технології не стоять на місці, і можливо, що в разі запровадження електронної трудової книжки та сервісів ідентифікації і ці пенсійні питання можна буде вирішити теж дистанційно.

Реорганізація покликана суттєво вдосконалити та осучаснити сервіси, покращити якість надання послуг, а також ефективно та економно витрачати людські, матеріальні та фінансові ресурси.

В ході проведення реорганізації спеціалістами управління буде забезпечено повноцінне та якісне обслуговування громадян з пенсійних питань.

Полтавське об'єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року