Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 29 липня
   
 

Мешканцям району до відома

На розгляді у Верховній раді України перебувають три законопроекти щодо того, як має відбуватися вже з липня 2018 року запровадження другого рівня пенсійної системи. Життя не стоїть на місці, економічні і фінансові реалії змінюються чи не щодня, отже й законодавство потребує доопрацювання й вдосконалення.

Із запровадженням накопичувальної системи вирішується питання, хто збиратиме внески з людей, які працюють, і хто буде надавачем послуг з накопичених коштів. Нині внески збирає Державна фіскальна служба, а послуги надає Пенсійний фонд. Актуальним є і питання, наскільки ефективним буде нагляд за тим, куди ці кошти вкладатимуть, та чи даватимуть вони прибуток. Тобто, нагляд за управляючими компаніями та банками для того, щоб уберегти накопичення громадян від економічних та фінансових ризиків, щоб кошти, які будуть відраховуватися для накопичень, не знецінилися до часу, як їх можна буде отримати, і їх повернули принаймні через 5 років, бажано з хорошими відсотками.

Нинішня солідарна система і багаторівнева накопичувальна передусім передбачають, що після виходу на заслужений відпочинок людина отримуватиме з них гроші тільки в тому разі, якщо вона працюватиме, робитиме це легально й відраховуватиме внески до цих систем. Це говорить про те, що якщо працездатна людина погоджується на заробітну плату в конверті, а роботодавець у такий спосіб економить на сплаті внесків, то працівник має бути готовим до того, що у похилому віці він може розраховувати лише на отримання державної соціальної допомоги після досягнення 65-річного віку.

На жаль, на сьогодні непоодинокі випадки, коли роботодавець начебто і виплачує заробітну плату офіційно, але ця зарплата мінімальна, а решту платить у конверті. Отримуючи заробітну плату у конверті, працівники позбавляють себе соціальних гарантій: права на відпустку, права на оплату лікарняного листа та пенсійне забезпечення. Це також негативно впливає на надходження коштів до Пенсійного фонду, що будуть направлені на виплату пенсій громадянам, які вже перебувають на пенсії.

У пенсійному забезпеченні наших громадян велику роль відіграє страховий стаж та легальна заробітна плата, які впливають на розмір призначеної пенсії.

Для набуття права на призначення пенсії та отримання гідної пенсії кожен найманий працівник повинен домогтися від роботодавця легалізації заробітної плати. Працівники повинні знати й відстоювати свої права: вимагати від роботодавця офіційного оформлення на роботу та сплати внесків до Пенсійного фонду з повної суми заробітку.

Щоб пересвідчитися, чи в повній кількості місяців та днів зараховано страховий стаж та з якої заробітної плати роботодавцем сплачувалися внески, працівники можуть звернутися особисто або зареєструватися на Веб-порталі Пенсійного фонду та отримати таку інформацію із системи персоніфікованого обліку, де є всі легальні відомості про застрахованих осіб.

Легалізація тіньових заробітних плат забезпечить пристойне проживання людей та отримання достойної пенсії в похилому віці. Тому звертаємося до керівників підприємств та приватних підприємців: проявіть свою громадську позицію і легалізуйте заробітну плату своїх працівників, не позбавляйте їх належного соціального захисту.

Контактні телефони управління: 2-95-36 (Полтавський район), 56-59-75 (Київський район), 51-32-65 (Подільський район), 63-31-14 (Шевченківський район).

 

Полтавське об'єднане управління Пенсійного

фонду України Полтавської області

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz