Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

ДРУГИЙ ПОЛТАВСЬКИЙ МІСЦЕВИЙ ЦЕНТР З НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

адреса: 36011, м. Полтава, вул. Фрунзе, 37/40

web: http://poltava.legalaid.gov.ua, http://

e-mail: poltava2.poltava@ legalaid.gov.ua

телефон: 56-02-88

  ЦЕНТР НАДАЄ НАСТУПНІ ВИДИ ПРАВОВИХ ПОСЛУГ:

- захист

- здійснення представництва інтересів осіб, що мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, в судах, в інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами

- складення документів процесуального характеру

 

ОТРИМАТИ БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ МАЮТЬ ПРАВО ТАКІ КАТЕГОРІЇ ГРОМАДЯН:

1. Особи, якщо середньомісячний сукупний дохід їхньої сім'ї нижчий суми прожиткового мінімуму.

2. Інваліди, які отримують пенсію або допомогу у розмірі менше двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб.

3. Діти-сироти, діти, позбавлені батьківського піклування, безпритульні діти, діти, які можуть  стати або стали  жертвами насильства в сім'ї.

4. Ветерани війни, особи, які мають особливі заслуги та особливі трудові заслуги перед Батьківщиною, особи, які належать до числа жертв нацистських переслідувань, учасники АТО, із відповідним статусом, члени сімей загиблих.

5. Особи, на яких поширюється дія Закону України «Про біженців та осіб, як потребують додаткового або тимчасового захисту».

6. Особи, щодо яких суд розглядає справу про обмеження цивільної дієздатності фізичної особи, визнання фізичної особи недієздатною та поновлення цивільної дієздатності фізичної особи.

7. Особи, щодо яких суд розглядає справу про надання психіатричної допомоги в примусовому порядку.

8. Особи, реабілітовані, відповідно до законодавства України.

(ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу»)  

ПОРЯДОК НАДАННЯ БЕЗОПЛАТНОЇ ВТОРИННОЇ ПРАВОВОЇ ДОПОМОГИ

Особа звертається до Центру та подає документи, що підтверджують її належність до однієї з вразливих категорій громадян.

Центр приймає рішення про надання безоплатної вторинної правової допомоги та призначає адвоката.

Держава оплачує послуги адвоката, особа - судові витрати.

  ДІЯЛЬНІСТЬ ЦЕНТРУ ПОШИРЮЄТЬСЯ НА ТЕРИТОРІЮ КИЇВСЬКОГО ТА ОКТЯБРСЬКОГО РАЙОНІВ МІСТА ПОЛТАВА   Додаткову інформацію можна отримати за єдиним номером безоплатної правової допомоги в Україні – 0 800 213 103

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року