Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 16 травня
   
 

Мешканцям району до відома

Якщо роботодавцем прийнято рішення щодо скорочення штату, він обов'язково має дотримуватись норм, визначених чинним законодавством України, щодо переведення звільнених працівників на іншу роботу за наявності вакантних робочих місць (посад) і згоди працівників.

Звільнення в зв'язку зі скороченням штату починається з повідомлення працівника. Працівник попереджається особисто (письмово) не пізніш за два місяці до дати звільнення.

Одночасно з попередженням про майбутнє звільнення в зв'язку зі скороченням штатів, працівнику пропонується інша робота за відповідною професією, а в разі відсутності такої роботи — будь-яка інша вакантна посада, що є на підприємстві (навіть нижча за спеціальністю або менш оплачувана), яку працівник може виконувати з урахуванням його спеціалізації, досвіду та стану здоров'я.

Працівнику пропонуються вакансії, що були на день попередження про звільнення, а також вакансії, які відкриваються протягом 2-місячного строку до фактичного звільнення.

Після прийняття рішення про скорочення штату, роботодавець повідомляє про майбутнє звільнення державну службу зайнятості, зазначаючи професію працівника, його спеціальність, кваліфікацію та інші відомості.

Днем звільнення вважається останній день коли працівник працював. Адміністрація підприємства, в день звільнення зобов'язана провести повний розрахунок.

Роботодавець повинен виплатити особам, які підлягають скороченню, передбачену вихідну допомогу в розмірі не менше середньомісячного заробітку, заробітну плату за відпрацьований період, і компенсацію за невикористані відпустки.

Роботодавець в день звільнення зобов'язаний видати працівнику належним чином оформлену трудову книжку та копію наказу про звільнення.

У разі несвоєчасної виплати належних коштів або видачі трудової книжки, працівник має право на звернення до суду відповідно до статті 233 КЗпП України.                  

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року