Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 17 січня
   
 

Мешканцям району до відома

В рамках Програми соціального забезпечення та соціального захисту населення м. Полтава „Турбота” на 2020 рік (далі-Програма), затвердженої рішенням позачергової двадцять дев’ятої сесії Полтавської міської ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року, передбачено одноразову матеріальну допомогу батькам (опікунам або піклувальникам) для реабілітації дітей з інвалідністю до 18-ти років, хворих на дитячий церебральний параліч та інші захворювання, яким у 2020 році надані медичні послуги з реабілітації (лікування) у ТзОВ «Міжнародна клініка відновного лікування» м.Трускавець, ТОВ «Міжнародна реабілітаційна клініка Козявкіна» м.Трускавець та інших реабілітаційних установах, закладах санаторно-курортного лікування, що розташовані на території України (за зверненнями) – мешканцям міста Полтава.

Для надання зазначеного виду допомоги один з батьків (опікунів або піклувальників) власноруч пише заяву, встановленого зразка, заповнює заяву-згоду та додає наступні документи:

-       копію паспорта (сторінки 1-2 (3-6 за наявності відміток) та сторінка з реєстрацією;

-       копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

-       копію свідоцтва про народження дитини;

-       копію пільгового посвідчення;

-       копію виписки з реабілітаційної установи чи закладу санаторно-курортного лікування;

-       копії документів, які свідчать про оплату курсу лікування (квитанція про оплату);

-       реквізити карткового рахунку.

Телефон для консультацій: 52-27-83, 52-14-47.

Адресою, за якою пишуться заяви на допомогу:

м. Полтава,  вул. Соборності, 36 – звертатися до адміністратора, який знаходиться в холі Полтавської міської ради.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz