Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 25 червня
   
 

Мешканцям району до відома

Управлінням Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві системно проводиться робота щодо запобігання корупційним правопорушенням.

Для забезпечення ефективності даного напрямку роботи щорічно затверджується План основних заходів щодо попередження та профілактики корупційних правопорушень на поточний календарний рік. Одним з пріоритетних напрямків роботи даного Плану є врахування пропозицій та побажань громадян, взаємодія з громадськістю, спрямовані на запобігання можливих проявів корупційних правопорушень.

Важливим фактором в питаннях запобігання корупції є подача державними службовцями Декларацій про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за календарний рік, де визначається річний дохід державного службовця та його родини. Усі державні службовці управління, враховуючи тих, що знаходились у відпустках по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, та звільнених протягом 2013 року подали Декларації у визначені законодавством терміни, тобто до 31.03.2014р.

В рамках Програми розвитку персоналу органів Пенсійного фонду України, в управлінні забезпечено якісний добір та розстановку кадрів на основі неупередженого конкурсного відбору; здійснюється аналіз персональних даних осіб, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад державних службовців управління, досконало вивчаються їх біографічні дані, проводяться співбесіди з метою уникнення фактору роботи близьких осіб, конфлікту інтересів.

Кожна людина з повною вищою освітою та певним рівнем знань може взяти участь у конкурсі на заміщення вакантних посад в управлінні. Оголошення щодо проведення конкурсу на ту чи іншу посаду розміщені на інформаційних стендах управління та здійснюються через місцевий радіоканал “Лтава”, після чого протягом 30 днів можна подати документи та заяву на участь у конкурсі. Конкурс – це письмовий та усний іспит щодо знання Конституції України, Законів України “Про державну службу”, “Про засади запобігання і протидії корупції”, “Про пенсійне забезпечення”, “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” тощо. Перелік питань іспиту надається учасникам заздалегідь. Тож чим раніше особа подасть документи на участь у конкурсі - тим більше часу вона матиме для підготовки до іспиту.

Принагідно потрібно зауважити, що з 1 січня 2012 року набрала чинності стаття 11 Закону України “Про засади запобігання і протидії корупції”, якою запроваджено новий превентивний захід по запобіганню корупції, такий я спеціальна перевірка щодо осіб, які претендують на зайняття посад державних службовців. Переможець конкурсу на заміщення вакантної посади подає письмову згоду на її проведення. Спеціальні  перевірці підлягають відомості про притягнення особи до кримінальної відповідальності, наявність судимості, її зняття, погашення; про застосування до кандидата адміністративних стягнень за корупційні правопорушення; достовірність відомостей, зазначених у Декларації про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік; стан здоров’я кандидата; наявність корпоративних прав кандидата та відомості про освіту, наявність наукового ступеня, вченого звання.

Тож для зайняття посади державного службовця недостатньо перемогти у конкурсі, потрібно ще успішно пройти спеціальну перевірку відомостей. Тільки за результатами перевірки може бути здійснено призначення на посаду державного службовця.

Свої пропозиції та зауваження щодо роботи з питань запобігання корупції, ви можете надавати в письмовому вигляді за адресою управління:

м. Полтава, вул. Червоноармійська 3, у телефонному режимі: уповноваженій особі з питань запобігання корупційним правопорушенням - головному спеціалісту по роботі з персоналом ГРИНЬ Ірині Василівні: 56 09 62, або в електронному вигляді на ВЕБ-портал portal.pfu.gov.ua.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року