Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Шановні виборці Київського району!

Створення Державного реєстру виборців перебуває на завершальній стадії. Закінчується останній етап його впровадження – первинне уточнення даних Реєстру, яке полягає у перевірці безпосередньо кожним виборцем інформації про себе в базі даних Реєстру. З цією метою найближчими днями кожен виборець має отримати по пошті іменне повідомлення про включення його до Державного реєстру виборців.

Якщо Ви отримали повідомлення і виявили в ньому невідповідності у записах про себе, або Ви не отримали таке повідомлення, то Вам необхідно звернутись особисто з письмовою заявою до Відділу ведення Державного реєстру виборців. Якщо Ви отримали зайві повідомлення на тих осіб, які не проживають за даною адресою, просимо Вас обов'язково повідомити про це відділ ведення Державного реєстру виборців.

Адреса: Київський райвиконком, перший поверх, кабінет № 5-а; Відділ ведення Державного реєстру виборців вул.М.Бірюзова,1/2, м .Полтава.

При собі необхідно мати паспорт.

Прийом громадян здійснюється щоденно в робочі дні з 09 до 16 год., обідня перерва з 12 до 13 год.

Роз'яснення Ви можете отримати за телефонами: 7 29 13,  7 36 46.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz