Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 3 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Управління соціального захисту населення виконавчого комітету Київської районної в м. Полтаві ради інформує, що рішенням Полтавської обласної ради від 22.12.2017 року № 579 (додається) ,,Про внесення змін та доповнень до обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013-2020 роки”, затверджено Порядок виплати додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення в санаторно-курортних закладах, які розташовані на території Полтавської області, громадянам, постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесеним до першої категорії, дітям з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою, та постраждалим учасникам антитерористичної операції (далі - Порядок).

Відповідно до Порядку додаткова матеріальна допомога виплачуватиметься в сумі фактично здійсненої доплати (із заокругленням до однієї гривні), але не більше 2 000,0 грн., громадянам, які забезпечені санаторно-курортним лікуванням в санаторіях, що розташовані на території Полтавської області, за кошти державного бюджету терміном 18 днів, після повернення з лікування та при підтвердженні доплати за власні кошти, у разі недостатності суми грошової допомоги для компенсації вартості санаторно-курортного лікування, встановленої на державному рівні.

Для отримання додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення пільгова категорія громадян після повернення з лікування в санаторно-курортному закладі, розташованому на території Полтавської області, подає до управління соціального захисту населення за адресою м. Полтава,            вул.Ст. Халтуріна,13 каб.8:

-        заяву на виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення;

-        квитанцію про здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів, оформлену належним чином та скріплену печаткою санаторного закладу.

-        зворотній талон до путівки та акт про надання послуг з оздоровлення.

-        копію пільгового посвідчення.

-        заява з банківської установи про відкриття поточного рахунку.

Виплата компенсації проводиться за вибором громадянина пільгової категорії(зазначається в заяві на виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення) через банківську установу або державне підприємство поштового зв’язку за місцем проживання пільговика.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року