Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 25 червня
   
 

Мешканцям району до відома

Рішенням другої сесії Полтавської обласної ради восьмого скликання від 29.12.2020 року «Про затвердження Комплексної програми соціального захисту населення Полтавської області на 2021-2025 роки» прийнято Порядок виплати компенсації за проїзд автомобільним транспортом пільгових категорій громадян на міжміських та міжобласних автобусних маршрутах загального користування (протяжність перевищує 50 км).
Перелік пільгових категорій громадян, які мають право на одержання компенсації:
- постраждалі учасники Революції Гідності;
- учасники бойових дій;
- особи з інвалідністю внаслідок війни;
- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю внаслідок війни І групи;
- діти з багатодітних сімей;
- особи з інвалідністю та діти з інвалідністю, у період з 1 жовтня по 15 травня;
- особи, які супроводжують осіб з інвалідністю І групи або дітей з інвалідністю (не більше однієї особи) у період з 1 жовтня по 15 травня;
- батьки загиблих військовослужбовців (50-відсоткова знижка);
- інваліди військової служби (50-відсоткова знижка);
- члени сімей загиблих (померлих) ветеранів війни;
- члени сімей осіб, які перебувають у полоні або пропали безвісти в районі проведення АТО/ООС.
Згідно програми передбачено відшкодування вартості проїзного документу (фіскального чеку).
У разі здійснення поїздки з районних центрів області, де відсутні автостанції, або через автостанції області, з яких не проводяться відправлення на міжобласних маршрутах загального користування* для виплати компенсації подається проїзний квиток за формою, затвердженою наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 25.05.2006 № 503.
* Станом на 01.10.2020 не працюють автостанції у м. Горішні Плавні, м. Гребінка, м. Глобине, м. Кобеляки, смт Козельщина, смт Машівка, смт Семенівка, смт. Чутове.
З автостанцій, які розташовані в м. Решетилівка та смт. Диканька не здійснюється відправлення автобусів на міжобласних автобусних маршрутах.
Вказаний перелік може змінюватися.

Для виплати компенсації необхідно:

1.   одержати іменний квиток на проїзд при зверненні до каси автостанції;

2.   звернутися не пізніше шести місяців з дня здійснення поїздки з проїзними документами, пільговим посвідченням, паспортом до:
-   управління соціального захисту населення райдержадміністрацій, виконкому міської, районної у місті ради; або
-   уповноважених посадових осіб виконавчого органу сільської, селищної, міської ради відповідної територіальної громади

3.   заповнити відповідну заяву.

 Вартість проїзду буде відшкодовано на зазначений в заяві:

особовий рахунок в банківській установі - мешканцям міст обласного значення (по заяві осіб похилого віку та осіб з інвалідністю виплата може бути проведена через відділення поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта”);
особовий рахунок в банківській установі або відділенні поштового зв’язку ПАТ “Укрпошта” - мешканцям сіл, селищ, міст (крім міст обласного значення).
Виплата проводиться за рахунок коштів обласного бюджету в разі неотримання пільг відповідно до статей 37, 41 Закону України “Про автомобільний транспорт”.


Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року