Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 6 лютого
   
 

Мешканцям району до відома

Нещодавно відбулася робоча зустріч голови Київської районної в м. Полтаві ради Сергія Синягівського та заступника голови Владислава Контарчука з директором Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бубир, яка поінформувала про систему безоплатної правової допомоги, взаємодію суб'єктів надання первинної та вторинної правової допомоги, порядок надання безоплатної вторинної правової допомоги та зазначила категорії громадян, які мають право на таку допомогу.

У результаті зустрічі сторони домовилися зосередити свої зусилля не лише на організації надання правової допомоги мешканцям Київського району м. Полтави, а, насамперед, на посиленні правової спроможності територіальної громади. Обговорено питання подальшої співпраці та заплановано підписання Меморандуму.

Крім того, інформацію про діяльність Другого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги було презентовано Людмилою Бубир під час наради з головами органів самоорганізації населення нашого району, що відбулася у виконавчому комітеті районної ради.

Детальніше про роботу центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги: http://poltava.legalaid.gov.ua/ua/Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року