Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 16 травня
   
 

Мешканцям району до відома

Напередодні значного зниження температурних показників, з метою попередження негативних наслідків ускладнення погодних умов, а також на виконання рішення позачергового засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, на території Київського району м. Полтави відкрито два пункти обігріву громадян: перший — по вулиці М. Бірюзова, 76 (територіальний центр соціального обслуговування), стаціонарний пункт обігріву, що працює виключно в робочий час установи (понеділок та четвер — з 8.00 до 17.15, п'ятниця — з 8.00 до 16.00); другий — по провулку Шевченка, 5а у приміщенні центру адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі благодійної асоціації „Світло надії", який у разі необхідності надає пакет соціальних послуг, а також можливість нічного перебування та харчування і працює цілодобово (тел. 56-79-09).
У переліку послуг: в територіальному центрі — гарячий чай, батон, варення, печиво; у центрі адаптації для бездомних осіб та звільнених з місць позбавлення волі — можливість розміщення та дворазового харчування.
Крім того, членами громадських формувань, що діють на території району, буде здійснюватися патрулювання з метою виявлення постраждалих від погодних умов осіб та оперативного усунення їхніх нагальних потреб, а саме: у разі погіршення стану здоров'я чи виникнення загрози життю — виклик «швидкої допомоги» та транспортування до лікувального закладу, а при необхідності надання тимчасового притулку та харчування — направлення до однієї з двох вищевказаних центрів.
Сподіваємося, що наші зусилля допоможуть громадянам цієї вразливої категорії населення успішно впоратися з усіма проблемами, породженими ускладненням погодних умов.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року