Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 3 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Шановні мешканці Київського району міста Полтави!

Учора, 26 грудня, відбулася позачергова сорок восьма сесія Київської районної в м. Полтаві ради, яка мала відбутися ще 20 грудня, однак цього не сталося через відсутність кворуму.

На 48 сесії районною радою були розглянуті усі питання, внесені до порядку денного сесії.

Але, на превеликий жаль, не прийнято життєво важливе питання «Про бюджет Київського району у місті Полтаві на 2020 рік». Сталося це через відмову депутатів фракцій ВО «Свобода», політичної партії «Рідне місто» та ВО «Батьківщина» підтримати це питання.

Неприйняття районного бюджету в означений законодавством термін призвело до того, що в районі в повному обсязі не будуть профінансовані наступні програми:

-      Міська програма зайнятості населення міста Полтави на період до 2018-2020 року. В рамках цієї програми співфінансується разом з державою соціальна підтримка безробітних шляхом надання їм змоги брати участь в оплачуваних громадських роботах. У зв’язку зі зростанням мінімальної заробітної плати, з 1 січня 2020 року асигнування закладені в проекті бюджету 2020 року більші, ніж у 2019 році. Виходячи з цього, районний бюджет не зможе стовідсотково забезпечити оплату громадських робіт;

-      Програма соціального захисту окремих категорій громадян м. Полтави, які мають право на пільги. Не буде змоги в повному обсязі оплатити послуги зв’язку відповідним категоріям пільговиків.

Крім цього, в повному обсязі не будуть профінансовані видатки за рахунок субвенції на пільгове медичне обслуговування осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи; видатки на поховання учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни; встановлення телефонів особам з інвалідністю І і ІІ груп в рамках виконання обласної програми соціального захисту населення на 2020 рік.

Що стосується захищених статей бюджету, які означені ст. 55 Бюджетного Кодексу України, то слід зазначити, що у територіальному центрі обслуговування населення, заробітна плата всіх працівників якого зростає кожен рік, бо прив’язана до мінімального прожиткового мінімуму станом на 1 січня, не буде змоги виплатити обов’язкові складові заробітної плати у повному обсязі.

Виходячи з цього, мною дано доручення заступнику голови районної ради В.І.Контарчуку, до посадових обов’язків якого входить організаційне забезпечення роботи районної ради, підготовки сесій районної ради, роботи її постійних комісій, якісне опрацювання питань та проектів рішень, що виносяться на розгляд районної ради, усунути всі недоліки та забезпечити підготовку вищевказаного питання до повторного розгляду. І тільки після того, як буде випрацювано належний варіант бюджету, буде скликано чергову сесію районної ради.

Нині заступник голови районної ради В.І Контарчук працює над цим. Як тільки питання буде вирішено, я як голова районної ради готовий терміново, у будь-який час, скликати сесію.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року