Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Відповідно до вимог спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства соціальної політики України та Міністерства освіти і науки України від 04.09.2013 № 850/536/1226 «Про затвердження порядку проведення заходів щодо здійснення нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 вересня 2013 року за № 1683/24215

на території Київського району м. Полтави з 16 по 26 вересня 2014 року було організовано та проведено відповідні цільові профілактичні заходи щодо нагляду та контролю за виконанням законодавства в міграційній сфері із залученням працівників органів внутрішніх справ.

У період проведення заходів було виявлено 3 порушення іноземними громадянами адміністративного законодавства України:

ухилення від виїзду за межі України після закінчення терміну перебування;

проживання за недійсними документами або документами, термін дії яких закінчився;

недодержання встановленого порядку пересування та зміни місця проживання - за що передбачена відповідальність ч. 1 ст. 203 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

На осіб було накладено штрафи по 510 гривень. Станом на 27.09.2014 року однією особою не сплачено штраф. З урахуванням частини другою статті 308 Кодексу України про адміністративні правопорушення в разі несплати штрафу в строк, установлений частиною першою статті 307 Кодексу України про адміністративні правопорушення, штраф стягується в примусовому порядку органами Державної виконавчої служби в подвійному розмірі.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz