Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 3 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

УВАГА! Грошова допомога переселенцям!

У Полтаві триває збір даних на отримання фінансової допомоги переселенцям від УВКБ ООН у партнерстві з Благодійним фондом "Право на захист", А саме, 2220 грн на особу на місяць протягом 3-х місяців!

Подати заявку можуть внутрішньо переміщені особи, які належать до таких категорій вразливості:

-      «неповні сім'ї» з 2 або більше дітьми віком до 18 років або з особами похилого віку (старше 60 років) на утриманні;

-       родина, що складається з однієї самотньої людини 60* років або з кількох осіб похилою віку, а також родини, де дітей молодше 18 років (одного чи більше) виховують особи похилого віку;

-      родини, в яких с одна або кілька осіб з особливими потребами (інвалідність, хронічні захворювання, т п );

-      прийомні сім'ї, які опікуються дітьми без супроводу та дітьми, розлученими з батьками (документально підтверджені).

Прийом документів проводиться за адресою:

м. Полтава, пл. Павленківська, ЗБ

Графік роботи: Пн--Пт 09:00 18:00

Інформація, яку необхідно буде надати:

- ПІБ згідно з документом, що посвідчує особу;

- місце та дата народження, номер телефону (на який вам надійде CMC про надходження коштів!);

- податковий номер (необхідний для виплати допомоги);

- свідоцтво про народження дітей (якщо є);

- номер банківської картки (необхідний для виплати допомоги). Картки "єПідтримка" та "сМалятко” не підходять;

- будь-які документи, що підтверджують приналежність до категорії вразливості (довідки, витяги тощо)

 

Для збору даних повинні буї и присутні всі члени домогосподарства. У випадку, якщо член сім'ї не може прийти до центру збору даних через обмежену мобільність, ця людина/родина бути перенаправлена на дистанційну реєстрацію.

? Маєш питання пишіть нам у телеграм канал http://t.me/lDPhelp. Гам ви знайдете інформацію щодо отримання грошової допомоги від УВКБ ООН через офіси БФ «Право на захист».

ГіАКОЖ актуальна інформація щодо роботи пункту реєсграціїу Полтаві тут: https://t.me/unhcr_help_poltava

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року