Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 1 грудня
   
 

Мешканцям району до відома

Продовжено термін дії проїзних квитків!

Рішенням Полтавського міськвиконкому перевізникам, які здійснюють згідно з договорами соціально значущі перевезення всіх пільгових категорій громадян, у 2011 році доручено забезпечити безоплатне перевезення міським  пасажирським транспортом загального користування окремих категорій громадян відповідно до Програми «Турбота» на поточний рік. Це батьки багатодітних сімей, де п’ять та більше дітей; малозабезпечені; одинокі матері та одинокі батьки; діти шкільного віку одиноких матерів (пільговий проїзд протягом дев’яти навчальних місяців); соціальні працівники територіальних центрів; медпрацівники загальної практики сімейної медицини, терапевтичної та педіатричної дільничної служби; діти шкільного віку, постраждалі внаслідок аварії на ЧАЕС (пільговий проїзд протягом дев’яти навчальних місяців); учні Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №39 та Полтавської спеціальної загальноосвітньої школи №40; сестри Червоного Хреста та соціальні працівники БА «Світло надії»; учні Полтавської вечірньої (змінної) школи №1, сім’ї, яких опинилися у складних матеріальних обставинах (пільговий проїзд протягом дев’яти навчальних місяців); матері-героїні України, які не досягли пенсійного віку. Термін дії проїзних квитків  «Турбота» зразка 2010 року продовжено  до 31.12.2011 р.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року