Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Управлінням Пенсійного фонду України Київського району в м. Полтаві забезпечено виконання головного завдання – пенсії виплачувалися своєчасно, в повному обсязі.

На ці цілі було спрямовано 517,1 млн. грн., що на 34,8 млн. грн. більше, ніж у 2012 році. Забезпечено виплату пенсій та грошової допомоги з урахуванням їх підвищень понад 28,6 тис. пенсіонерів.

За звітний рік призначено пенсій 1240 громадянам, з них 21 - за спеціальними законами. Проведено 2245 перерахунків за додатково наданими документами. Забезпечено проведення 3 масових перерахунків пенсій мешканцям району у зв'язку зі збільшенням середньої заробітної плати у галузях економіки України, підвищенням прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян.

Пенсії ветеранам у 2013 році перераховувались відповідно до рішень уряду. Двічі (з січня та травня) підвищували пенсії для 85-річних інвалідів війни ІІ та ІІІ груп та учасників бойових дій у період Великої Вітчизняної війни. Загалом пенсії були перераховані для 0,5 тис. ветеранів.

Для інвалідів війни ІІ та ІІІ груп та учасників бойових дій у період війни з Японією з 11 червня, відповідно до ухваленого Закону, збільшено підвищення до пенсії до рівня, що встановлений для інвалідів війни І групи. А з вересня у зв’язку із прийняттям урядом на початку жовтня відповідної постанови здійснено перерахунок пенсій інвалідам війни ІІ та ІІІ та учасникам бойових дій у період війни з Японією.

Проведені перерахунки сприяли підвищенню пенсій, середній розмір яких на початок 2014 року становить 1506,32 грн.

Проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік» передбачено збільшення соціальних стандартів для непрацездатних осіб з 01.07.2014 р., з 01.12.2013 р. до 974,00грн. та 1014,00 відповідно. З урахуванням цих величин будуть проводитися перерахунки пенсій в автоматизованому режимі без звернення громадян.

Напередодні 2014 року в управлінні запроваджено прийом громадян за принципом «єдиного вікна». Прийом відвідувачів провадиться щоденно в робочі години управління фахівцями незалежно від дільниці обслуговування.

Надалі пріоритетними визначені шляхи підвищення якості обслуговування громадян та ефективності надання послуг органами Пенсійного фонду.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року