Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

26.03.2012 було прийняте розпорядження міського голови щодо проведення у місті двомісячника чистоти та благоустрою. Ця акція проводиться щорічно у зв’язку з настанням сприятливих погодних умов, з метою своєчасного виконання робіт по наведенню належного санітарного стану та благоустрою на вулицях, площах, парках, скверах, алеях, подвір’ях житлових будинків, прилеглих і закріплених за підприємствами, організаціями та установами територіях. Головою Київської районної в м. Полтаві ради було прийняте відповідне розпорядження від 29.03.2012 № 65-р "Про проведення двомісячника чистоти та благоустрою району". Одночасно цим розпорядженням затверджено районний штаб по проведенню двомісячника чистоти та  заходи по виконанню основних робіт.

В рамках проведення 2-х місячника чистоти та благоустрою в районі було проведено 2 суботники, в яких прийняло участь понад  тисячу чоловік.

За час проведення двомісячника в районі були виконані роботи по наведенню належного санітарного стану на таких територіях: Липова алея (район ОЦЕВУМ) – збирання сміття та листя, очищення бордюру; пров. Шевченка,9 – збирання і вивезення сміття; вул. Половка,66 – вивезення гілок; Селянський парк – збір сміття та гілок; Дендропарк – збирання сухого гілля та сміття, вул. Кучеренка – вирубка та вивезення сухостою акації.

Значний обсяг робіт по наведенню належного санітарного стану виконали студенти ВУЗів, технікумів, ПТУ, учні і педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів.

Зусиллями виконкому очищена та вивезена земля з під борту на вулицях: М.Бірюзова, Половка, Яківчанська, Зіньківська, Шведська Могила, Гожулівська, Ст. Халтуріна та сміття з вулиць Духова, Репіна, Желвакова, Балакіна, Панфілова, Нижньофабриканська, Шведська, Покровська, Опитна, Гожулівська, Кучеренка, Спартака, Халтуріна, Артема, Зигіна, Ватутіна, Степова, Нагірна, багатьох інших.

Загальними зусиллями були прибрані усі зелені зони, в тому числі: Гришкін та Пушкарівській ліси, Селянський парк та Дендропарк, охоронна зона річки Тарапуньки.

В рамках проведення Дня довкілля в районі було висаджено 70 одиниць зелених насаджень.

Під час проведення двомісячника щодня залучалися робітники направлені міським центром зайнятості. На сьогодні по наведенню належного санітарного стану в районі працює 20 працівників такої категорії. Зокрема, ними були пофарбовані Супрунівський та Решетилівській шляхопроводи

З 25-го квітня організовано покіс трави. На сьогодні, за погодженими з керівництвом району планами, в районі працює 4 тримери. Здійснено покіс трави по вулицям: М. Бірюзова, Ковпака, Половка, В. Тирнівській, Зіньківській, Халтуріна, Шевченка, Сінній та інших.

Кожного дня в районі по наведенню належного санітарного стану працювало від 2-х до 6-ти одиниць техніки.

Під час проведення двомісячника працівниками відділу благоустрою та господарського забезпечення здійснювався постійний контроль за роботою людей та техніки.

На сьогодні двомісячник закінчився, усі завдання, які були поставлені на час його проведення, практично виконані.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року