Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 1 грудня
   
 

Мешканцям району до відома

 Зміни щодо подання звітністі по єдиноному соціальному внеску з 01.07.2016 року

         З 01.07.2016 року вступив в дію  наказ Міністерства фінансів України від 11.04.2016 № 441 « Про внесення змін до порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов'зкове державне соціальне страхування».

        Даним нормативним актом звітність по єдиному соціальному внеску приведена у відповідність з діючим законодавством щодо нарахування ЄСВ. Зміни  внесені у:

·        Порядок формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

·        довідник категорій страхувальників, які сплачують єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

·        таблицю відповідності кодів категорії застрахованої особи, ознак та кодів бази нарахування і розмірів ставок єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування;

·        довідник кодів підстав для обліку стажу окремим категоріям осіб відповідно до законодавства;

·        звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, форми №Д4.

        У порядоку складання звітності змінено норми щодо подання звіту з ЄСВ у період мобілізації фізичної особи - підприємця, що є роботодавцем. Так, згідно п. 12 розд. II Порядку № 435, звіт про нарахований ЄСВ на суми виплат найманим працівникам та іншим особам протягом строку військової служби мобілізованої фізичної особи - підприємця подається:

·        уповноваженою особою ФО — підприємця в порядку і терміни, встановлені Законом України «Про збір та облік ЄСВ на загальнообов»язкове державне соціальне страхування», (далі Закон). Нагадаємо, що роботодавці, у т. ч. фізичні особи-підприємці повинні звітувати протягом 20 календарних днів після закінчення звітного місяця;

·        у разі відсутності уповноваженої особи — демобілізованим ФО — підприємцем звіт подається протягом 10 календарних днів після демобілізації без нарахування штрафних і фінансових санкцій, передбачених Законом.

    У п. 3 розділу V Порядку № 435 щодо виправлення помилок у звіті з ЄСВ. встановлені критерії подання звіту з ЄСВ у разі неподання його за попередні періоди до 01.01.2016 року.

        Так, якщо страхувальником не подавався Звіт за попередній звітний період (періоди), то в поточному звітному місяці не допускається відображення сум нарахованого ЄСВ застрахованим особам за попередній звітний період (періоди). У такому разі страхувальник зобов’язаний подати звіт за поточний звітний період та у разі необхідності окремо за попередній період (періоди). Звіт за попередній період подається страхувальником лише один раз за один звітний період.

     Відбулися зміни у формі звіту Додатку 4 таблиці 1 та таблиці 6. Графу 20 таблиці 6 слід заповнювати тільки у разі виправлення помилок, що стосуються утриманого ЄСВ за періоди до 01.01.2016 року.

    Звертаємо особливу увагу на те, що коди категорій застрахованих осіб залишилися без змін. Однак, код 47 застосовується тільки для відображення середнього заробітку мобілізованих працівників, яким нараховується і виплачується середній заробіток за рахунок коштів підприємств, установ і організацій або інших юридичних осіб. Також, змінився зміст стовпців таблиці кодів нарахування та утримання ЄСВ. Вони містять інформацію щодо розмірів ставок ЄСВ, які застосовувалися до 31.12.2015 року, а також з 01.01.2016 року

        Для отримання більш детальної інформації можна звернутись до Полтавського об'єднаного управління Пенсійного фонду України Полтавської області за адресою: м. Полтава, вул. Івана Мазепи, 30, к. 200/2; 200/4.

        Телефон для довідок: 63-70-07; 63-31-20.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року