Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 25 червня
   
 

Мешканцям району до відома

Громадяни, які отримують доходи від надання житла у найм іншим громадянам і при цьому не сплачують податок з цих доходів, порушують чинне податкове законодавство. Зазначене порушення класифікується як приховування доходів від оподаткування і у відношенні подібних дій податкове законодавство передбачає штрафні санкції.

З метою забезпечення виконання громадянами статті 67 Конституції України та норм Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб",  ДПІ у м. Полтаві повідомляє наступне:

відповідно до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" від 22.05.2003р. №889-УІ громадяни, які надають житло у найм іншим громадянам і отримують доходи зобов’язані сплачувати податок та декларувати доходи шляхом подання декларації про майновий стан і доходи.

Оподаткування доходів громадян від надання у найм житлових приміщень іншим фізичним особам (квартирантам), регулюється ст.9 Закону України " Про податок з доходів фізичних осіб" №889-ГУ від 22 травня 2003 року.

Відповідно до п.п.9.1.4 п.9.1 ст. 9 цього Закону, якщо орендар (квартирант) та орендодавець (той, хто здає житло) є фізичними особами, які не є суб’єктами підприємницької діяльності, то особою, відповідальною за нарахування та сплату податку до бюджету, є особа,  яка надає житло у найм та отримує доходи .

При цьому, такий громадянин самостійно нараховує та сплачує податок до бюджету (протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу) і, відповідно до п.п.8.2 п. 8.1 ст.8 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб", зобов’язаний включити суму таких доходів до складу загального річного оподатковуваного доходу та подавати річну декларацію щодо цього податку (до 1 квітня наступного за звітним року).

За неподання або несвоєчасне подання декларацій про доходи, згідно ст. 164-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, громадяни несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу в розмірі від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Додаткову інформацію можна отримати у ДПІ м. Полтави, за адресою вул. Фрунзе, 155, кімн.425,201,222 тел. 630318, 635973 Режим роботи: 

понеділок-четвер з 9.00 до 18.15

п’ятниця                    з 9.00 до 17.00

перерва                      з 13.00 до 14.00

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року