Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
субота, 20 серпня
   
 

Мешканцям району до відома

Згідно Наказу МВС України від 13.04.2012 року №320 розроблено порядок оформлення і видачі паспорта громадянина України замість утраченого або викраденого.

Для оформлення паспорта замість утраченого або викраденого особа подає:

-         заяву про втрату або викрадення паспорта

-         дві ( три у разі одержання втраченого паспорта в іншому територіальному підрозділі ) фотокартки розміром 3,5x4,5 см.; -         платіжний документ з відміткою банку про сплату державного мита або копію документа про звільнення від сплати державного мита (інваліди І та II групи);

-         документи, на підставі яких у паспорті проставляються відмітки на сторінках від сьомої до дев’ятої (дані про дітей віком до 16 років, наявність паспорта громадянина України для виїзду за кордон), на десятій сторінці відповідно до поданих документів робляться відмітки про сімейний стан власника паспорта, на сторінках від одинадцятої до шістнадцятої проставляються штамп реєстрації місця проживання особи та штамп зняття з реєстрації місця проживання особи;

-         копію постанови про порушення або відмову від порушення кримінальної справи за заявою особи до органів внутрішніх справ про викрадення паспорта.

Строк розгляду заяви про втрату або викрадення паспорта - 1 місяць. Під час виготовлення паспорта територіальний, підрозділ на підставі заяви видає громадянину тимчасове посвідчення, що підтверджує особу громадянина України.

Особа, яка втратила паспорт після зняття з реєстрації попереднього місця проживання до оформлення реєстрації нового місця проживання, подає документи до територіального підрозділу за фактичним місцем проживання, у разі зміни місця проживання в межах адміністративно - територіальної одиниці - за останнім місцем реєстрації.

Бездомні громадяни оформлюють паспорти замість утрачених за місцем майбутньої реєстрації їх проживання або перебування. При цьому до заяви про втрату паспорта долучається копія заяви про реєстрацію майбутнього місця проживання або перебування бездомних осіб та копія виданого відповідним центром обліку бездомних осіб посвідчення про взяття на облік бездомної особи.

При отриманні паспорта громадянина України особа повинна здати тимчасове посвідчення, а в разі його втрати письмово повідомити про це територіальний підрозділ, яким його було видано.

Громадяни України, які є дієздатними, однак тривалий час перебувають на стаціонарному лікуванні в психоневрологічних (психіатричних) закладах та мають реєстрацію місця проживання в іншій адміністративно - територіальній одиниці, через керівництво закладу подають заяву та інші документи, необхідні для оформлення паспорта замість утраченого або викрадено, до територіального підрозділу ДМС за місцем розташування

 

психіатричного закладу. При цьому до матеріалів додається довідка психіатричного закладу про тривалість перебування заявника у зазначеному закладі. Працівник територіального підрозділу ДМС  перевіряє правильність заповнення документів та заяви про видачу паспорта та у триденний термін через територіальний орган надсилає їх спеціальним зв’язком до Департаменту паспортної роботи та громадянства ДМС України для подальшого направлення до територіального підрозділу за місцем реєстрації заявника. Після оформлення заявникові паспорта громадянина України, паспорт разом із заявою про його видачу територіальний орган надсилає до Департаменту паспортної роботи для подальшого направлення до територіального підрозділу ДМС за місцем розташування психоневрологічних (психіатричних) закладів для видачі заявникові, після чого надсилає заяву про видачу паспорта громадянина України до територіального підрозділу за місцем оформлення паспорта.

А також документуються особи, які засуджені до позбавлення волі або обмеження волі у разі відсутності паспорта в особовій справі засудженого адміністрація установи виконання покарань завчасно вживає заходів щодо його одержання. Заяви про оформлення паспорта та відповідні документи подаються до територіального підрозділу ДМС за місцем розташування установи виконання покарань чи слідчого ізолятора через адміністрацію установи виконання покарань або слідчого ізолятора. Оскільки особа засудженого встановлена судом, процедуру встановлення особи проводити не потрібно. Особам, які мають реєстрацію місця проживання в іншій адміністративній одиниці, оформляється паспорт громадянина України без внесення штампа реєстрації, адреса реєстрації зазначається від руки та завіряється печаткою. При цьому заявника попереджають про необхідність унесення штампу реєстрації місця проживання у відповідному територіальному підрозділі ДМС після звільнення.

Заступник начальника                                                                         Ю.О.Корецька

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року