Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 28 вересня
   
 

Мешканцям району до відома

Згідно обласної Комплексної соціальної програми вже не перший рік в області передбачені додаткові гарантії окремим пільговим категоріям громадян, які мають право на забезпечення санаторно-курортним лікуванням.

Вказане право розповсюджується на громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до першої категорії; дітей з інвалідністю, інвалідність яких пов’язана з Чорнобильською катастрофою;  постраждалих учасників Революції Гідності та учасників бойових дій з числа учасників АТО/ООС.

Рішенням сесії обласної ради 28 серпня 2020 року розширено перелік категорій осіб, яким  надається додаткова матеріальна допомога на оздоровлення та внесено доповнення до обласної Комплексної соціальної програми, її дію поширено на осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства.

Органи соціального захисту населення забезпечують осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства безкоштовними санаторно-курортними путівками. При цьому Міністерством соціальної політики України встановлений  граничний розмір вартості санаторно-курортної путівки - 7740 грн. У разі, коли вартість санаторно-курортного лікування в обраному санаторії перевищує визначений граничний розмір вартості путівки, доплата цієї різниці здійснюється за рахунок власних коштів особи з інвалідністю.

Основною умовою для проведення виплати додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення є одержання послуг із санаторно-курортного лікування у санаторіях Полтавської області та проведення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів.

Додаткова матеріальна допомога на оздоровлення особам з інвалідністю виплачується у розмірі фактичної здійсненої доплати, але не більше 1 тис. грн.

Додаткова матеріальна допомога на оздоровлення надається за зверненням пільгових категорій громадян, після повернення з лікування в санаторно-курортному закладі, розташованому на території Полтавської області.

Для отримання додаткової матеріальної допомоги заявник подає до управління соціального захисту населення за місцем проживання:

- заяву на виплату додаткової матеріальної допомоги на оздоровлення;

- квитанцію про здійснення доплати за надання додаткових послуг за рахунок власних коштів, оформлену належним чином та скріплену печаткою санаторного закладу.

 

 

Директор Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Л.В. Корнієнко

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz