Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 16 травня
   
 

Мешканцям району до відома

На виконання вимог Законів України «Про доступ до публічної інформації» від 13.01.2011р. №2939-VI, «Про державний земельний кадастр» від 07.07.2011р. №3613-VI з метою надання центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відповідно до їх компетенції засвідчені копії рішень про затвердження документації із землеустрою для внесення відповідної інформації до Державного земельного кадастру, виконавчим комітетом Київської районної в м. Полтаві ради встановлено новий зразок заяви про затвердження документації із землеустрою на земельну ділянку.

Додатково інформуємо, що суб'єкт персональних даних має всі права передбачені ч.1 ст.10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.8 Закону України «Про захист персональних даних».

Зразок заяви

 

 

                                                                                                                               Голові Київської районної

                                                                                                                               в м. Полтаві ради

                                                                                                                               Човновому В.П.

                                                                                                                                ______________________

                                                                                                                                вул.___________________

                                                                                                                                м. Полтава

                                                                                                                                тел.___________________

 

                                                                                              Заява

Прошу затвердити документацію із землеустрою на земельну ділянку та передати у власність земельну ділянку по вул._____________________________

площею_______ кв.м. для ______________________________________________

____________________________________________________________________.

Відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» надаю згоду на збір, обробку та поширення моїх персональних даних (інформацію про П.І.Б., місце проживання та ін. відомості зазначені в заяві) з метою надання центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері земельних відносин, відповідно до їх компетенції засвідчені копії рішень про затвердження документації із землеустрою для внесення відповідної інформації до Державного земельного кадастру.

Також посвідчую, що із правами, які я маю відповідно до змісту ч.1 ст.10 Закону України «Про доступ до публічної інформації», ст.8 Закону України «Про захист персональних даних», ознайомлений (на).

 

Дата                                                                                                          Підпис

 

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року