Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
середа, 21 жовтня
   
 

Мешканцям району до відома

Альтернативи пробі Манту немає

           З початку 90-х років 20-го століття зафіксована несприятлива тенденція в епідеміологічній ситуації по туберкульозу в Україні та інших країнах. Серед померлих від інфекційних хвороб туберкульоз займає перше місце і складає 63,3% від загальної кількості автопсій з приводу інфекційних станів. В останні роки туберкульоз все більше розповсюджується серед дітей. Погіршення епідеміологічної ситуації по туберкульозу серед дитячого населення проявляється в різкому підвищенні показників інфікованості і захворюваності дітей цією хворобою. Збільшилася кількість ускладнень туберкульозу, в зв’язку з чим виникли зміни в структурі клінічних форм туберкульозу.

           У віковій структурі захворюваності дітей на туберкульоз помітне збільшення відсотку дітей раннього віку з ускладненим плином хвороби, при цьому частіше спостерігається прогресування процесу з розвитком менінгіту, міліарного туберкульозу та казеозної пневмонії. Особливо це стосується дітей грудного віку, у яких імунна система недосконала і немає ефективного захисту від туберкульозу. Значну кількість дітей, які захворіли на туберкульоз, складають діти дошкільного віку.

           Останнім часом із року в рік збільшується кількість померлих від туберкульозу дітей. Помирають не лише діти раннього віку, які є найбільш чутливими до туберкульозної інфекції, а є випадки смерті дітей і старшого віку.

           В сучасних умовах росту захворюваності на туберкульоз важливим є його раннє виявлення у дітей, тому актуальним є проведення туберкулінодіагностики серед дітей та підлітків. Масовій туберкулінодіагностиці підлягають всі діти і підлітки у віці до 18 років 1 раз на рік. Цю маніпуляцію проводять у школах, дитячих садках та лікувально-профілактичних поліклінічних закладах, в тому числі дитячих консультаціях.

           Останнім часом спостерігається тенденція до збільшення відмов батьків від постановки проби Манту з 2ТО.

           Уявіть собі, що буде з нашими дітьми, якщо відмовитися від туберкулінових проб. Це означає, що вони не будуть своєчасно направлені на консультацію в тубдиспансер, вони не отримають профілактичного лікування (що є обов’язковим при наявності факторів ризику). Без належної уваги туберкульозне інфікування прогресуватиме, що призведе до інвалідності чи до того, що врятувати життя дитини буде неможливо. Пам’ятаємо, що інвалідність тяжкого ступеня внаслідок захворювання вплине на якість спілкування з іншими дітьми, можливість навчання, вибір професії. Тобто інвалідність безпосередньо відобразиться на всіх аспектах медичної та соціальної реабілітації дитини. Тому батьки, відмовляючись від проби Манту, роблять помилку, не думають про майбутнє своєї дитини.

           Немає необхідності повторювати,що на сьогодні туберкуліновий тест – це специфічний тест для масового обстеження дітей і підлітків. Туберкулінодіагностика – не лише безальтернативний метод виявлення туберкульозу на ранній стадії туберкульозної інтоксикації. Ця методика дає можливість (нам, як спеціалістам) належним чином оцінити рівень та динаміку первинного інфікування – епідеміологічного показника, який може бути сформульований при умові охоплення пробою Манту не менше ніж 95% дитячого і підліткового населення.

           Свою відмову від постановки проби Манту батьки мотивують тим, що введення 2ТО туберкуліну внутрішньошкірно їх дитині нанесе відчутну шкоду здоров’ю. Але ж з імунологічної точки зору, туберкулін є гаптеном, уламком, не здатним спричинити алергію в організмі навіть за повторних його введень. Реакції на введення туберкуліну можуть бути такими. Місцева (або ін’єкційна) характеризується виникненням на місці введення туберкуліну змін у вигляді припухлості, почервоніння чи навіть пухирців. Загальна реакція: може бути головний біль, підвищення температури тіла, біль у суглобах і м’язах, інші прояви – від незначних до чітко виражених. Ці реакції не повинні лякати батьків, вони всі минають без негативних наслідків для здоров’я дитини, але це є приводом для обов’язкового поглибленого обстеження дитини у фтизіатра й отримання належного профілактичного лікування. На тлі загальної реакції можуть виникнути так звані вогнищеві зміни, які свідчать про формування активного специфічного ураження: збільшення запальних змін у місці локалізації вогнища інфекції, кашель, збільшення набрякових явищ. Наприклад, якщо основне вогнище інфекції локалізувалося в легенях, то запальні зміни видимі на рентгенограмі. Тому дитину потрібно терміново направляти на обстеження і лікування в дитячий стаціонар.

           Шановні батьки, пам’ятаймо, що наші діти вже 15-й рік живуть в умовах епідемії, причому туберкульоз віднесено до особливо небезпечних інфекцій поряд із чумою, холерою та багатьма іншими інфекціями. Тому полеміки щодо необхідності проведення туберкулінодіагностики, як основного засобу діагностики туберкульозної інфекції, не повинно бути.

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz