Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
вівторок, 1 грудня
   
 

Мешканцям району до відома

Біометричні документи

На сьогодні на особливому контролі Уряду перебуває питання щодо запровадження з 1 січня 2015 року в Україні паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм (нового зразка). На цей час в територіальних органах і підрозділів ДМС завершується встановлення першої черги робочих станцій для оформлення таких документів та взяття біометричних даних, а з другої половини січня розпочнеться робота з встановлення додаткових робочих місць відповідно до доведеного Департаментом інформатизації, телекомунікацій та захисту інформації розподілу.

У другій декаді 2014 року заплановано проведення попередніх випробувань підсистеми для оформлення та видачі паспорта громадянина для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, встановленого обладнання, а також навчання користувачів-працівників ДМС.

Управління державної міграційної служби України в Полтавській області також отримало обладнання на облаштування одного робочого місця для прийому документів на біометричні закордонні паспорти.

Звертаймо увагу, що оформлення паспортів старого зразка з 1 січня буде припинено. Таким чином, оформлення закордонних паспортів (старого зразка) проводиться в області до кінця 2014 року.

До речі, не обов’язково буде міняти вже видані документи на нові – біометричні. Адже, паспорт громадянина України для виїзду за кордон сьогодні видається терміном на 10 років (кінцева дата дії зазначена у паспорті) і навіть після впровадження документів нового зразка, такий паспорт буде чинним до завершення строку дії. Громадяни зможуть вільно перетинати кордон з такими паспортами, отримувати у них візи тощо. Міграційна служба звертає увагу громадян на те, що до завершення строку дії документів "старого" зразка їх заміна на біометричні не є обов'язковою.

Щодо того, який вигляд матимуть паспорти і чим відрізнятимуться від звичайних. На електронний носій на новому паспорті вноситимуть інформацію за бажанням особи щодо: відбитків пальців правої руки, оцифроване зображення обличчя, а також додаткову змінну інформацію – сімейний стан, місце реєстрації, приватизайні папери тощо.

Варто наголосити, що біометричний паспорт не означає, що людина їздитиме в ЄС без візи. Адже безвізовий режим у нас поки що не запроваджений. Звертаємо увагу громадян, що скасування візового режиму можливе лише після того, як в Україні буде налагоджено видачу біометричних паспортів, а ЄС оцінить ефективність і захищеність цієї системи, а це потребує часу.

Відповідно до інформації Міністерства закордонних справ оптимістичним терміном отримання висновку Єврокомісії про готовність запровадити безвізовий режим можна розглядати не раніше травня 2015 року. Загалом же запровадження біометричного паспорта потребує значних змін в українському законодавстві, а саме приведення наших законів до європейських норм. Україна вже прийняла низку документів, які передбачають впровадження паспорта із електронним носієм даних, однак, цей процес може буде досить тривалим.

 

                                       Управління ДМС України в Полтавській області

 

 

 

                                                                                                                 Додаток 2

 

Біометричних паспортів вистачить на всіх Інтерв’ю Голови ДМС України С. І. Радутного

 

З 1 січня міграційна служба розпочне видавати біометричні паспорти для виїзду за кордон. Чи складно буде отримати новий документ і які переваги він надасть своєму власникові, розповів Сергій Радутний, Голова Державної міграційної служби України.

     Сергію Івановичу, чи готова міграційна служба до початку видачі нових паспортів?

     Сьогодні у всіх областях встановлюється обладнання для оформлення таких документів, на грудень заплановано тестові випробування та навчання наших працівників, отже, з перших робочих днів січня наступного року українці зможуть оформити такі документи.

     Скільки підрозділів міграційної служби зможуть видавати біометричний паспорт?

     На першому етапі їх буде не так багато, але вони будуть у кожній області України. Днями за особистої підтримки Прем’єр-міністра України, Уряд виділив додатково 150 млн. грн. на обладнання для оформлення біометричних документів, отже ми матимемо можливість встановити обладнання практично у всіх підрозділах, де сьогодні оформлюються закордонні паспорти. Ми плануємо навіть збільшити їх кількість.

     Чи буде можливість оформити звичайний закордонний паспорт без чіпа?

     - Так, у нас буде паспорт для виїзду за кордон без електронного чіпа. Він буде дещо відрізнятися від того, який ми видаємо сьогодні, але процедура його оформлення взагалі не зміниться. І, що важливо, він буде дешевшим за біометричний.

     А вже відома вартість цих документів?

     - Виробником документа буде Державне підприємство «Поліграфкомбінат Україна». За попередньою інформацією, орієнтовна вартість бланка біометричного паспорта для виїзду за кордон сягатиме 15 євро у гривневому еквіваленті. Окрім того при оформленні закордонного паспорта до державного бюджету сплачуватимуться держмито та вартість адміністративної послуги, передбачені актами Кабінету Міністрів України.

     Отримання біометричного паспорта громадяни пов’язують з отриманням безвізового режиму з країнами ЄС. Коли в українців з’явиться можливість подорожувати Європою без віз?

     - МЗС України вже інформувало, що запровадження безвізового режиму громадян України може відбутись у 2015 році. Зараз в Україні працюють експертні місії ЄС щодо моніторингу виконання Україною другої фази Плану дій щодо лібералізації візового режиму ЄС для України. У вересні-жовтні поточного року європейські експерти вивчали перший блок Плану: ефективність управління міграцією, стан управління державним кордоном України, державну політику у сфері притулку. Висновки позитивні.

     У листопаді – грудні буде вивчатись другий блок Плану. За результатами доповіді Єврокомісії Радою ЄС та Європарламентом і буде прийматись рішення щодо надання безвізового режиму для України. Є всі підстави вважати, що це відбудеться у наступному році.

     Впровадження в Україні біометричних документів – це лише одна з вимог для безвізового режиму.
     Що робити тим, хто оформлював закордонний паспорт нещодавно, у попередні роки? Треба буде міняти паспорти на нові?

     - Ті паспорти, які вже видані громадянам України, будуть чинними до завершення строку їх дії. Заміна такого паспорта на біометричний – це право, але не обов’язок громадян, вони і надалі зможуть подорожувати світом з тими паспортами, які вони отримали цього року, і у попередні роки.
   З якого віку оформлюватиметься закордонний паспорт і на який строк?

    - Постановою Уряду передбачено видачу паспорта для виїзду за кордон строком на 10 років громадянам, яким виповнилося 16 років, і на 4 роки дітям до 16 років.

     Отже, проїзних документів дитини не буде?

     - Ні, дітям починаючи з січня ми будемо видавати повноцінний паспорт, однак строк його дії буде меншим. Важливо те, що з 16 років паспорт видаватиметься на 10 років, це відчують діти, які планують навчатися за кордоном, адже сьогодні паспорт ми видаємо лише з 18 років – так передбачено чинним законодавством. До того ж, деякі країни взагалі не визнають наш проїзний документ дитини.

     Чи зміниться процедура оформлення закордонного паспорта?

     - Для громадянина практично нічого не зміниться – необхідно буде прийти до пункту оформлення, подати заяву і паспорт громадянина України. Фотографування і сканування відбитків пальців рук здійснюватимуть наші працівники.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz