Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 21 січня
   
 

Мешканцям району до відома

На виконання Указу Президента України від 07.02.08 № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування » та розпорядження міського голови від 27.03.08 № 156-р «Про заходи з організації виконання Указу Президента України від 07.02.08 № 109/2008» виконавчим комітетом Київської районної у м.Полтаві ради проведена відповідна робота зі зверненнями громадян. За звітний період  2009 року до райвиконкому надійшло  904 звернення, з них: 890 – що надійшли поштою, 14 – на особистому прийомі у керівництва району; кількість громадян, що звернулися до виконавчого комітету з різних питань  становить 1294 чол.

      Із загальної кількості питань (1014), порушених у зверненнях громадян,більшість звернень становлять питання :

-        виділення земельних ділянок під індивідуальне житлове будівництво, ведення присадибного господарства, садово-городних товариств, гаражі, передача земельних ділянок у приватну власність – 455;

-        соціального захисту населення (матеріальна допомога, визначення соціального статусу, призначення опіки, влаштування до інтернатних закладів )- 181;

-        житлові (плата за житло та комунальні послуги, оформлення субсидій , експлуатація та ремонт житла, прийняття в експлуатацію) - 96;

-        комунальні (водопостачання, опалення, газифікація, електро-постачання, санітарний стан вулиць та благоустрій )- 105;

-         інші питання (освіти, виховання та навчання дітей, забезпечення законності та охорони правопорядку, тощо) – 177.

      Із загальної кількості звернень 241 питання вирішені позитивно, що становить 26,7%, по 339 ( 37,5%) надані роз'яснення, у 28 ( 3,4 %) випадках відмовлено з об'єктивних причин, 296 (32,7%) заяв знаходиться у стадії виконання у спеціалістів виконкому.  Розглянуто 35 повторних звернень, 10 колективних заяв.

     По соціальним категоріям звернення надійшли від :

-        інвалідів, учасників війни та бойових дій, вдів загиблих на фронті - 57;

-        багатодітних сімей, одиноких матерів – 1;

-        ветеранів праці, пенсіонерів – 188.

     З вищестоящих інстанцій одержано 47 звернень.

З них :

    -  виконкому міської ради – 38;

   - депутатів міської ради – 3;

    - депутатів районної ради – 1;

    - міської ради – 2;

    - УЖКГ - 3.

     Однією з форм роботи з усними та письмовими зверненнями громадян, вирішенням їх нагальних питань є постійно діючі прямі телефонні ліні для безпосереднього спілкування голови районної ради та заступників голови районної ради з громадянами з особистих питань. Так, за три місяці 2009 року надійшло 12 дзвінків. З них 9 вирішено позитивно, 3 – надано роз'яснення. Така форма спілкування надає змогу людям похилого віку та з обмеженими фізичними можливостями вирішувати термінові питання, висловлювати свої зауваження та побажання представникам органу влади.

   На сайті районної ради для більшої зручності громадян надані інформації стосовно можливості вирішення хвилюючих питань, порядок та умови надання письмових та усних звернень відповідно до чинного законодавства, графік прийому громадян.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року
 

downloadfilmterbaru.xyz nomortogel.xyz malayporntube.xyz