Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
понеділок, 25 червня
   
 

Мешканцям району до відома

 

Пам'ятка

про забезпечення інвалідів  технічними та іншими засобами реабілітації, їх заміни та ремонту 

Хто має право на забезпечення засобами пересування та реабілітації

 

  При встановленні групи інвалідності органами МСЕК видається індивідуальна програма реабілітації інваліда, яка передбачає гарантований державною програмою перелік послуг з медичної, психолого-педагогічної, фізичної, професійної, трудової, фізкультурно-спортивної, побутової і соціальної реабілітації, технічних та інших засобів реабілітації, виробів медичного призначення, які надаються інваліду, дитині-інваліду безоплатно або на пільгових умовах з урахуванням фізичних потреб залежно від віку, статі, виду захворювання.

Індивідуальна програма реабілітації інвалідів розробляється для повнолітніх інвалідів - медико-соціальною експертною комісією, для дітей-інвалідів - лікарсько-консультативними комісіями лікувально-профілактичних закладів.

Механізм забезпечення технічними засобами реабілітації регламентується  Порядком забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації і формування відповідного державного замовлення, переліку таких  засобів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29.11.2007  № 1652.

Цей порядок визначає:

- механізм      безоплатного      забезпечення      інвалідів

технічними засобами реабілітації;
- порядок виготовлення, поставки і ремонту технічних та інших засобів реабілітації.

До технічних засобів реабілітації відносяться:

- протезно-ортопедичні вироби (системи отрезів на хребет, системи ортезів на верхні та нижні кінцівки, система протезів верхніх та нижніх кінцівок, протези молочної залози, ортопедичне взуття);

- спеціальні засоби для самообслуговування та догляду (наколінники, налокітники, рукавиці, подушки протипролижневі, крісла стільці туалетні, сидіння на унітаз, сидіння для ванни та душу, підставки для ванни, умивальники);

- допоміжні засоби для особистої рухомості (палиці, милиці, ходунки);

- засоби для  пересування (крісла колісні кімнатні та вуличні, крісла колісні з електричним приводом);

- меблі та оснащення (столи, столи-парти, стійки парти, стінки шведські дитячі, поручні);
- спеціальні засоби для спілкування та обміну інформацією (магнітофони, диктофони, годинники, мобільні телефони для письмового спілкування).

Зазначені засоби реабілітації видаються лише громадянам, які мають групу інвалідності, дітям-інвалідам, та дітям до 18 років за наявності медичного висновку та довідки ЛКК про необхідність забезпечення технічними засобами реабілітації.

Видачу засобів реабілітації здійснюють управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання інваліда. 

Інваліди забезпечуються технічними та іншими засобами реабілітації безкоштовно.

Перелік документів для отримання технічних засобів реабілітації.

Для взяття на облік інваліду необхідно подати до управління праці та соціального захисту населення за місцем реєстрації проживання такі документи:

- заяву;

          - паспорт або свідоцтво про народження (для осіб віком до 16 років);

- висновок МСЕК про встановлення інвалідності для інвалідів (для дітей-інвалідів - висновок ЛКК);

- індивідуальна програма реабілітації ( для інваліда та дитини-інваліда).

Для інвалідів, група інвалідності яких встановлена до 1 січня 2007 року, як безстрокова або строк дії якої не закінчився та інших осіб технічні засоби реабілітації видаються за висновком ЛКК.

- копію довідки про присвоєння ідентифікаційного номера;

- довідку про реєстрацію місця проживання для дітей-інвалідів;

- посвідчення, яке підтверджує статус особи, що має право на пільги відповідно до законодавства.

Якщо звертається законний представник інваліда чи іншої особи, разом з документами інваліда він має надати особистий паспорт та документ, що засвідчує його повноваження, як законного представника.

Порядком забезпечення окремих категорій населення технічними та іншими засобами реабілітації визначений строк їх експлуатації. Зокрема, кімнатні коляски видаються на 4 роки; ходунки на  4 роки; вуличні коляски на 3 роки; милиці на 3 роки; палиці на 2 роки.

Ремонт засобів пересування та реабілітації.

Важливо! У разі, виникнення несправності засобів пересування і реабілітації для здійснення ремонту необхідно звертатися до управлінь праці за місцем реєстрації проживання інвалідів.

Після закінчення терміну експлуатації технічних засобів реабілітації для одержання нового засобу на заміну також необхідно звертатися до управління за місцем реєстрації проживання інвалідів.

Одночасно нагадуємо, що післягарантій ремонт (після закінчення гарантійного строку експлуатації – 1 рік) крісел-колісних (колясок) інвалідам, є підприємство об'єднання громадян „ Інватех" за адресою м. Полтава, площа Павленківська, 26, тел. 611-041. Проведення ремонту здійснюється за рахунок державних коштів за направленням районного управління праці та соціального захисту населення.

Післягарантійному ремонту підлягають всі вуличні та кімнатні крісла-колісні в тому числі з електроприводом.

         Пункти прокату засобів пересівання та реабілітації.

          З метою забезпечення технічними засобами реабілітації до отримання нового виробу при територіальних центрах соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в кожному районі області створені пункти прокату. Мета пунктів прокату - надання громадянам у тимчасове користування засобів пересування і реабілітації.

         Для отримання в пункті прокату  засобів реабілітації чи пересування необхідно звертатися до управління праці та місцем реєстрації проживання.

         До відома! Прийом в Головному управлінні та районних управліннях проводиться  щодня  з 8 до 17 години  (крім вихідних).

         Телефон для довідок у Головному управлінні з питань забезпечення технічними засобами реабілітації - 68-12-34.

            Телефон для довідок у районному управлінні 2-99-78.

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року