Київський район м. Полтави заснований у 1952 році, має територію 5437,8 гектарів, що складає 52,8 % від загальної площі міста Полтави. Станом на січень 2016 року в районі проживає близько 90 тис. осіб.
   
 
Сьогодні:
четвер, 19 липня
   
 

Мешканцям району до відома

Виконком Київської районної в м. Полтаві ради повідомляє, що у продовж 2011 року спеціалістами управління праці та соціального захисту населення виконкому Київської районної в м. Полтаві ради (далі – управління) проведено вивчення стану охорони праці на 69 підприємствах і організаціях району, в т.ч. разом з іншими органами – 10. Виявлено 544 порушень нормативних актів з ОП. За наслідками перевірок видавались довідки щодо усунення встановлених порушень. Отримано 86 інформацій щодо виконання наданих рекомендацій. З метою безумовного виконання встановлених порушень на підприємства, організації та установи постійно направляються  листи-нагадування.

Під час вивчення стану охорони праці проводиться контроль щодо забезпечення засобами індивідуального та колективного захисту працюючих, за якісним проведенням попередніх і періодичних медичних оглядів працівників підприємств і організацій, відповідно до вимог чинного законодавства.

Перевіряється включення в колективні договори та угоди усіх рівнів та виконання заходів щодо досягнення встановлених нормативів безпеки, гігієни праці та виробничого середовища, підвищення існуючого рівня охорони праці, запобігання випадкам виробничого травматизму, професійних захворювань та аварій. Ініціювалось укладення колективних договорів та передбачення при їх укладанні заходів щодо вирішення найважливіших питань з охорони праці.

Організовано і прийнято участь у 5 семінарах-нарадах, в т.ч. 2 за а участю фізичних осіб підприємців з врученням інформаційних та довідкових матеріалів з питань охорони праці;

Надавалася допомога підприємствам та організаціям, фізичним особам підприємцям в отриманні законодавчих і нормативних актів з охорони праці, надано 310 консультацій з питань охорони праці.

Розглянуто листів, скарг - 2.

За участю спеціаліста управління проведено 3 розслідування нещасних випадків на виробництві, 3 - в побуті.

Постійно проводиться аналіз виробничого та побутового травматизму по району. На підприємства, установи та організації району направлялись інформаційні листи з порівняльним аналізом випадків травматизму, для проведення організаційної роботи - листи-рекомендації щодо поведінки в період ожеледиці, на воді та інші.

Проводилася організаційно-роз’яснювальна робота щодо навчання з питань охорони праці роботодавців і працівників новостворених підприємств згідно з діючим законодавством. Проводиться аналіз проходження навчання з питань охорони праці на підприємствах району.

 

Інші повідомлення:

18.01.2017
У зв’яку з надмірними снігопадами та внаслідок різкого перепаду температур на покрівлях будинків утворилися бурульки, які при падінні становлять загрозу для життя людей.Шановні полтавці! Звертаємося до вас з проханням уникати небезпечних ділянок зі скупченням снігових брил та бурульок на покрівлях будинків! Будьте уважними та обережними!Якщо ви виявили на дахах будівель бурульки, які несуть загрозу життю та здоров'ю громадян, повідомляйте про небезпеку за телефоном 15-80.
19.11.2015
Внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України "Про затвердження Порядку виплати компенсації підприємствам, установам, організаціям у межах середнього заробітку працівників, призваних на строкову військову службу, військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період або прийнятих на військову службу за контрактом у разі виникнення кризової ситуації, що загрожує національній безпеці, оголошення рішення про проведення мобілізації та (або) введення воєнного стану, а також працівникам, які були призвані на військову службу під час мобілізації, на особливий період та які підлягають звільненню з військової служби у зв’язку з оголошенням демобілізації, але продовжують військову службу у зв’язку з прийняттям на військову службу за контрактом ”
17.02.2015
Рішенням позачергової сорок восьмої сесії Полтавської міської ради надано субвенцію Київській районній в м. Полтаві раді для фінансування діяльності органів самоорганізації населення на 2015 рік. На підставі цього рішення у ході проведення 59-ї сесії Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання при затвердженні заходів Програми сприяння діяльності органів самоорганізації населення у Київському районі м. Полтави на 2015 рік передбачено напрямки використання цих коштів. Одним з таких напрямків є заохочення легалізованих органів самоорганізації населення, що працюють на території Київського району м. Полтави, за добросовісне виконання власних повноважень відповідно до Закону України «Про органи самоорганізації населення».
30.09.2014
Постановою Київської районної у місті Полтаві виборчої комісії Полтавської області від 25 вересня 2014 року № 64 зареєстровано депутатами Київської районної в м. Полтаві ради по багатомандатному виборчому округу наступних за черговістю кандидатів у депутати у виборчому списку Полтавської міської організації Партії регіонів:Ткачука Олександра Костянтиновича, 1976 року народження, громадянина України, освіта вища, являється заступником директор фірми ТОВ «Полтава- Автосвіт», проживає у м.Полтаві, вул. Баленка, буд.13, кв. 84;Сливкіну Віру Іванівну, 1968 року народження, громадянку України, освіта вища, працює головним спеціалістом відділу інформаційно-комп’ютерного забезпечення Полтавської ОДА, проживає в м.Полтаві , вул. Шевченка, 96, кв.45.Повноваження депутатів Київської районної в м. Полтаві ради шостого скликання Ткачука О.К., Сливкіної В.І. починаються з 30 вересня 2014 року